Şehir Seç Eşini Bul

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler için tanışma sitesi. Ücret ve üyelik katiyen yoktur. Kolay ve hız şekilde 20 yaş üzeri evlenmek isteyen bay ve bayanlarla tanışın.

20li yaşlar bayanlardan çok erkekler için biraz erken yaşlar sayılabilir. Bayanlar için 20 li yaşlar evlilik için fazla sorun teşkil etmemektedir. 20 yaşında evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak isteyenler bu başlık altında Mesaj göndererek kendilerini tanıtan bir içerik oluşturabilirler.

Yaşantınızı, ailenizi, hayalini kurduğunuz yuva şeklini belirterek evlenmek isteyen 20 lik bayanları etkileyebilirsiniz. Şunu peşinen söyleyeyim niyeti evlilik olmayan hiç kimse sitemize ilan veya mesaj göndermesin. Ciddiyet açtığımız evlilik sitemizi kimsenin laylaylom amaçlı kullanmasını istemiyoruz.

Evlenmek isteyen 20 yaşındaki erkekler
Erkeklerin 20li yaşlarda evlilik isteklerini pek ciddi bulmuyorum. Bir erkeğin ciddi bir şekilde evlenmek istemesi nerden baksan 27 yaşları ve sonrasında gerçekleşir. Zaten askerden gellince 22 yaşında oluyor, iş bulayım derken para kazanayım derken, evlilik için hazırların bitmesi derken bir bakmışsınız yaş 27 ye dayanmış. Bu yaştan sonra evlenmek istiyorum söyleyen erkeklere inancınızı arttırabilirsiniz. 20 yaşında evlenmek isteyen bayanlara birşeyler söylemek istiyorsanız Mesaj göndererek yada Evlilik ilanı oluşturarak bunu sağlayabilirsiniz. Oldu ki verdiğiniz ilan yada evlilik mesajınızı kaldırmak isterseniz “İlan kaldırma” sayfasından bize yazabilirsiniz.

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler “Evlenmekisteyenbayanlar.net” evlilik sitemize ilan ve mesaj göndermeleri takdirde “Gizlilik politikası” ilkelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

EVLİLİK İLANLARI

20 yaşında evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler

YORUMLAR
  1. Yunus dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben yunus İzmir yaşıyorum ve45 yaşında yım başından bir evlilik yaptım ve ayrıldım şimdi nasipse ciddi anlamda ikinci bahar ımı arıyorum

1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
WhatsApp tan ilan verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler