35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

722
35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tanışma ve arkadaşlık konusunda son derece ciddidirler. Hele ki söz konusu evlilik olursa hiç şakaları yoktur ve bir yola çıktıkları eşini asla yarı yolda bırakmazlar.

Buda tam olarak bayanların evlilik konusunda ne kadar ciddi olduklarının sadece bir kaç örneğidir. Bir aile kurmak isterler, bir ev inşa etmek ve doğru şeyler yapmak isterler. Ayrıca işten eve gelecek olan bir hayat arkadaşının olduğunu bilmenin rahatlığını yaşamak ister.

Mesaj yazın

EVLİLİK DÜŞÜNEN 35, 40 YAŞ ARALIĞINDAKİ BAYAN VE ERKEK ARKADAŞLARLA TANIŞABİLMEK İÇİN ÜYE OLMADAN KENDİNİZİ TANITIN.

Kadınların büyük çoğunluğu ilişkilerinin istekleri doğrultusunda gelişmesinde mutlu olurlar. 35 40 yaş arasındaki bayanlar için evlilik nihai hedeftir. İlk buluşma tanışma sırasında fark edeceğiniz şeylerden biri de, evlenmek için ne kadar hevesli olduğu anlamaktır. Eğer bunu başarabilirseniz, doğru yolda olduğunuzu gösteren bir işaret olabilir.

35 40 yaş arası evlenmek isteyenlerin evlilik yolunda ciddi olup olmadığını anlamak aslında oldukça kolaydır. Mesela görüştüğünüz kadın ebeveyninin mutlu evliliğini sık sık gündeme getiriyorsa ve annesinin hali hazırda nasıl evlendiğinden bahsediyorsa, evlenmeye istekli bir kadınla birlikte olduğunuzu anlayabilirsiniz.

35 – 40 Yaş Üstü Evlilik Düşünen Adaylar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar ile tanışıp, arkadaşlık kurmak istiyorsanız yapmanız gereken mesaj ada evlilik ilanı oluşturup kendinizi tanıtan yeterince bilgi içeren bir ilan oluşturmaktır.

Kendinizden bahsedin. Nasıl bir yapıda insan olduğunuzu belirtin. Yaşantınızdan, hobileriniz den ve aramakta olduğunuz bayanda bulunması gereken kriterleri aciklayin.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar ile evlilik sitemiz üzerinden üye olmadan tanışmak için evlilik ilanı vermek en doğru seçim olacaktır. Yaşamında kimsesiz, tek, yalnız, öksüz, sahipsiz bir bayanla evlenmek istiyorsanız mutlaka ilan vermeyi denemelisiniz.

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 Yaş üstü evlilik sitesi olan sitemiz, kullanıcılarına harika bir hizmet vermektedir. Evlilik birçok insan tarafından hayali kurulan en güzel duygular arasındadır. Devamı ↦

60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar ve Erkekler

60 65 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler için en uygun evlilik sitesi olan “Evlenmekisteyenbayanlar.net” sitemize üyeliksiz giriş yaparak evlilik düşünen 60 yaş üstü adaylarla tanışabilirler. Devamı ↦

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum yasim 41 istanbul dogumluyum istanbul avrupa yakasinda oturuyorum boy 156 Devamı ↦

40 50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

40 50 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar burada. Onlarla temas kurmak, yazışmak ve konuşmak istiyorsanız daha neyi bekliyorsunuz. Evlilik sitemizi ziyarette bulunan 40 ve 50 yaş aralığındaki bayanların büyük çoğunluğu eşinden boşanmış veya dul bireylerdir. Onlarla iletişim kurmanız için sizden kayıt olmanızı ve para ödemenizi istemiyoruz. Tek isteğimiz kendinizi anlaşılır bir dilde ifade etmenizdir.

EVLİLİK İLANLARI

YORUMLAR

 1. Bekir dedi ki:

  Ciddi bir eş arıyorum detayları nasip olursa daha iyi konuşuruz

 2. Davut dedi ki:

  Merhaba hanımefendi
  49 yaşındayım eşim geçen yıl vefat etti
  Merhametli Güleryüzlü eşine sadık ve saygılı bir hanımefendi ile evlilik düşünüyorum

 3. yusuf dedi ki:

  74 doğumluyum ,hiç evlenmedim,üniversite mezunuyum ve çaykurda çay eksperi olarak çalışmaktayım.Yaşıma uygun ve Rizeli olan hiç evlenmemiş bir bayanla evlenmek istiyorum. Lütfen ciddi olanlar ilgilensin.

 4. Faruk dedi ki:

  Merhaba ben Faruk yaşım 35 benim gibi ciddi bir şekilde evliliği düşünen yaşıma uygun bir bayanla evlenmeyi düşünüyorum

 5. taylan dedi ki:

  Merhaba antalya bolgesınde yasıyorum. Evim arabam ve işim var. Lutfen ciddi olanlar mesaj atsınlar.

1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
Evlilik ilanı verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler