Evlenmek isteyen askerlerEvlenmek isteyen askerler sitesi

Vatanı ve milleti için, görev aşkı için hayatlarının en güzel çağında asker olan yiğitlerimiz için hazırladığımız evlenmek isteyen askerler‘e ait evlilik sayfamızda yalnızca evlenmek isteyen askerlere özel evlilik ilanları ve mesajları yer alacaktır.

Evlenmek isteyen askerler ile tanışıp evlilik yolunda ilk adımı atmak istermisiniz? evlenmek isteyen askerlere düşüncelerinizi aktarmak, nasıl bir eş olacağınızı bildirmek için sitemizi faal olarak kullanabilirsiniz. Evlenmek isteyen askerler de aynı şekilde görev yaptığı ili seçerek evlenmek isteyen bayanların verdikleri ilanları göz geçirebilir veya kendilerine özel evlilik ilanı oluşturup bulundukları en yakın bölgeden askerlerle evlenmek isteyen bayan arkadaşlar ile tanışabilirler.

Evlenmek isteyen rütbeli askerler

Evlenmek isteyen astsubayları, teymenleri, yüzbaşıları, binbaşıları sitemiz üzerinden bulmak için kendinize has evlilik profilinizi oluşturmanız, nasıl birisi olduğunuz hakkında bilgiler vermeniz gerekmektedir. Evlilik ilanınızı okuyan rütbeli askerler sizin hakkınızda az çok bilgiye sahip olmalarını sağlamanız gerekmektedir ki ancak sizi kendisine uygun eş adayı olduğunu hissettirerek rütbeli askerlerden tanışma mesajları alabilirsiniz.

Evlenmek isteyen rütbesiz er askerler

Sevgili askerlerimiz burada devrecilik olmadığından dolayı rütbeli ve rütbesiz askerlerimizin evlilik ilanlarında ayrım yapmıyoruz. Bizler size çok şey borçluyuz. Evmizde rahatca uyuyorsak size borçluyuz. Çocuklarımız sokaklarda, parklarda rahat ca dolaşabiliyorsa sizlerin sayesinde. Sizlere minnettarız.

ilan-ver-evlilik

Evlenmek isteyen askerler ile evlenmek istiyorsanız sitemiz tam anlamıyla sizin yanınızda olduğunu bilmenizi isteriz. Aradığınız asker eş adayını burada bulabilirsiniz.

Evlilik ilanı veremiyorsanız eğer lütfen Evlilik ilanı nasıl verilir alt sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

Evlenmek isteyen askerlere mesaj göndermek için burayı tıklayınız

HER ŞEY ASKERLERİMİZ İÇİN

Evlilik İlanları5 yorum

  1. Merhaba, ben ailemle yasiyorum. Kitap okumayi, gezmeyi severim. Bosa zaman gecirmekten hoslanmam. Yerine gore sakin, yerine gore konuskanimdir. Kendine yapilmasini istemedigin davranisi baskasina da yapmama dusuncesiyle hareket ederim daima.Kendimle ilgili daha ne yazabilirim bilmiyorum Hayat ayni pencereden bakip ortak noktada bir olalim.nasip diyorum..herkes icin hayirlisi olsun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*