Şehir Seç Eşini Bul

Bayanım evlenmek istiyorum

Bayanım evlenmek istiyorum

Bayanım evlenmek istiyorum adım Gülten. 51 yaşındayım dulum istanbul kartal yakacıkta oturuyorum. Çağrı merkezinde çalışıyorum. Emekliyim.

Adı:Gülten
Yaş:51
Nereden:İstanbul
İlçe:Kartal
Boy:1.71
Kilo:79
Medeni hali:Dul

Bayanım evlenmek istiyorum adım Gülten. 51 yaşındayım dulum istanbul kartal yakacıkta oturuyorum. Çağrı merkezinde çalışıyorum. Emekliyim. Yeniden evliliğe hazırım benim gibi evliliğe hazır 50 60 yaş arasında evlilik niyeti taşıyan istanbuldan biriyle tanışmak istiyorum. Çok zayıf yada çok kilolu olmasın, alkol ve sigarası olmayan biri olursa memnun olurum. Bende sigara kullanmıyorum. Maddi ve manevi evliliğe hazırım. 79 kiloyum 1.71 boyundayım.

Gültene Mesaj Yazın

Yeniden evlenmek istemeniz çok güzel. Evlilik, sevgi ve bağlılık üzerine kurulmuş bir birlikteliktir ve birçok insan için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Evlilik, iki insanın hayatlarını birleştirmeye ve birlikte bir gelecek kurmaya karar vermesi demektir.

Bayanım evlenmek istiyorum
Ücret ödemeden evlilik ilani verin

Evlilik kararı hayatınızı büyük ölçüde etkileyebilecek önemli bir adımdır. Bu nedenle, böyle bir karar vermeden önce kendinize ve ilişkinize dair bazı önemli soruları sormak ve üzerinde düşünmek önemlidir.

Evlenmek isteyen bayanlar

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler