Evlilik ilanı nasıl verilir

ilan-ver-evlilik

Evlilik ilanı nasıl verilir konusunda aklınıza soru işaretleri takılıyorsa bu yazımız size faydalı olacaktır. Evlilik ilanı verme sayfamıza girince karşınıza istenilen bilgilerin girilmesi gereken alan çıkacaktır. Sizinde yapmanız gereken aşağıda örnekte belirttiğimiz gibi formu duldurarak ilan verme işleminizi tamamlayacaksınız.

Ad-İsim alanına gerçek adınızı yazmanız yararlı olacaktır.

E Posta Adresi: Bu alana aktif olarak kullandığınız e-mail (e-posta) adresinizi girmeniz gerekmektedir.

Evlilik İlanınızın Başlığı: Bu alana evlilik ilanınızı görecek kişilerin dikkatini çekebilmek için güzel bir başlık belirleyin.

7 + 4 = Kaç Yapar? Güvenlik sorusuna 11 yazmanız yeterlidir.

Şehir Seç: Yaşadığınız şehiri seçmelisiniz.

Şimdi Uzun Uzun Kendinden Bahset: Bu alan mesaj yazma alanınızdır. Kendinizden uzun uzun bahsedin, eş adayınızın taşımasını istediğiniz kriterleri belirtin.

Hazırsanız Şimdi Evlilik İlanı Vermek İçin Tıklayın.

Mesajlar

Mesaj yazmak için buraya tıklayın

  • Önce saygı la selam amaç ciddi Gerçekten bayan arkadaş arıyorum yuva kurmak için bu benim telefon numarası arasın 004526498346,Danmark yaşıyorum saygı sevgi la selam yosef

  • Merhaba ben 38 yaşım esmer biriyim eşimle boşandık ailemle birlikte yaşıyorum Kütahya kahverengi gözlü siyah saçlı işim var yanlız bir erkek niyetim ciddi olarak evlenmek istiyorum numaram 0506 192 0007

  • Mutlu olmayı benim kadar isteyen bir çiçek arıyorum hayatıma. Bahçevan değilim ama çiçeğime iyi bakarım. Evlenip boşandım. Ama evliliği seven biriyim. Bu ilanı boşgeçme mutluluk bu ilanın sahibinde..

  • Adım Cüneyt 23.01.1977 doğ. ve bir Evlilik yaptım 17 yıl önce ve Türkiyeye Corluya Yerleştim Avusturya Viyanadan gelip . üç yıl oldu Boşandım ve 13 yaşında bir Kızım var şu anda beraber Yaşıyoruz . Ben Viyanaya geri gitmedim bütün Ailem orada olduğu halde , ben Türkiyede kalıp tekrardan bir Bayan ile Evlenmek istiyorum .Onun da bir Evladı olabilir hiç sorun olmaz benim gibi Ciddi Evlilik yapmak isteyen Bayan yazarsa Sevinirim . Kendime ait bir Evim Arabam var .Normal bir İşçiyim Maddi olarak Aileme güzel baka bilirim . Hayat cok kısa ama GÜZEL ve bu geri kalan Hayatı beraber Yaşamamızı istersen Sıcak bir Aile Hayatını Özlüyor san Tanışalım mutlaka.

  • adım tarık yaş 52 dulum durüst yalan konuşmuyan evlılık arayan 45 ve 50 yaşında bayanlarla tanışmak anlaşabılırsek evlılık yapmak ıstıyorum turkıyeden yur dışından emeklıyım alanyada yanlız yaşıyorum cocuk sorunu yok 27 yıl amerıkada calışdım cıfde vatandaşım