Evlilik ilanı nasıl verilirEvlilik ilanı nasıl verilir konusunda aklınıza soru işaretleri takılıyorsa bu yazımız size faydalı olacaktır. Evlilik ilanı verme sayfamıza girince karşınıza böyle bir sayfa çıkacaktır. Sizinde aynen burdaki örnekte gösterdiğimiz gibi formu duldurarak ilan verme işleminizi tamamlayacaksınız.

– Evlilik ilanınızın başlığını yazın : Satırına ilanınızı görecek kişilerin dikkatini çekebilmek için etkili olacaktır.
– Detaylı bir tanıtıcı mesaj oluşturun : Bu alana kendinizi tanıtan ve aradığınız kişiyi tarif eden zengin bir mesaj içeriği oluşturun.
– Yaşadığınız şehiri seçin Yaşadığınız şehri veya evlenecek adayın nereden olmasını istiyorsanız o şehri seçin.
– Adınızı yazın : Gerçek adınızı yazmaktan çekinmeyin.
– E mail adresinizi yazın : Aktif kullandığınız mail adresinizi yazın. (Adaylar size bu adresten dönüş sağlayabilir)
– Soruyu cevapla : Matematiksel sorunun cevabını kutucuğa yaz ve son olarak evlilik ilanımı gönder butonuna basarak oluşturduğunuz evlilik ilanınızı gönderebilirsiniz.

Evlilik ilanı vermek için tıklayın.4 yorum

  1. Önce saygı la selam amaç ciddi Gerçekten bayan arkadaş arıyorum yuva kurmak için bu benim telefon numarası arasın 004526498346,Danmark yaşıyorum saygı sevgi la selam yosef

  2. Merhaba ben 38 yaşım esmer biriyim eşimle boşandık ailemle birlikte yaşıyorum Kütahya kahverengi gözlü siyah saçlı işim var yanlız bir erkek niyetim ciddi olarak evlenmek istiyorum numaram 0506 192 0007

  3. Mutlu olmayı benim kadar isteyen bir çiçek arıyorum hayatıma. Bahçevan değilim ama çiçeğime iyi bakarım. Evlenip boşandım. Ama evliliği seven biriyim. Bu ilanı boşgeçme mutluluk bu ilanın sahibinde..

  4. Adım Cüneyt 23.01.1977 doğ. ve bir Evlilik yaptım 17 yıl önce ve Türkiyeye Corluya Yerleştim Avusturya Viyanadan gelip . üç yıl oldu Boşandım ve 13 yaşında bir Kızım var şu anda beraber Yaşıyoruz . Ben Viyanaya geri gitmedim bütün Ailem orada olduğu halde , ben Türkiyede kalıp tekrardan bir Bayan ile Evlenmek istiyorum .Onun da bir Evladı olabilir hiç sorun olmaz benim gibi Ciddi Evlilik yapmak isteyen Bayan yazarsa Sevinirim . Kendime ait bir Evim Arabam var .Normal bir İşçiyim Maddi olarak Aileme güzel baka bilirim . Hayat cok kısa ama GÜZEL ve bu geri kalan Hayatı beraber Yaşamamızı istersen Sıcak bir Aile Hayatını Özlüyor san Tanışalım mutlaka.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*