Şehir Seç Eşini Bul

Evlenmek isteyen emekli bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Hayat ilerledikçe insan için yalnızlık daha zor gelebiliyor ve kendimize bir yol arkadaşı edinmek isteyebiliyoruz. Her günün kıymetli olduğunun farkında olmak ve her değerli günü sevdiğin insan ile paylaşabilmek kıymetli zamanımızı da daha önemli hale getiriyor.

Kendini Tanıt

Evlenmek isteyen emekli bayanlara mesaj göndererek onlara kendinizi detaylı şekilde tarif ederek tanıtabilirsiniz. Bunu yapmanız için üye olmanıza ve ücret ödemenize gerek yoktur. Emeklilere özel evlilik ilanları sitesi.

Ancak elbette bunun gerçek anlamda olabilmesi için yanımızda da doğru insanın durması şarttır. O doğru insanı bulabilmek, onunla tanışabilmek ve tanıyacak kadar konuşabilmek elbette ki zordur. 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar için ise daha da zordur. Çünkü sosyal alanlar, farklı insanlar ile tanışabilecek ortamlar gençlere kıyasla daha azdır. Ancak sitemizin vermiş olduğu tamamen ücretsiz ve üyeliksiz hizmetinden yararlanırsanız böyle bir zorluk sizin için geçerli değildir.

Emeklilik dönemindeki boş zaman yılların verdiği yorgunluktan kurtulmak için yapılan aktivitelerin, görülmesi gereken yerler ve yapmak istenilen şeylerin ertelenip sonunda değerlendirileceği bir vakittir. Elbette kimilerine göre bekarlık sultanlık olsa da evliliğin getirdiği cazip durumlar asla inkâr edilemez.

Sevdiğiniz insanın her daim yanı başınızda olması, her anı beraber değerlendirmek, yeni şeyleri onunla keşfetmek, üzücü zamanlarda destek olan size dayanmış bir omuz, mutluluğunuz ile daha da mutlu olan bir kişi bunları kim istemez ki? Unutmayın belki de bunlara ulaşmak, doğru insan ile karşılaşmak ve mutlu olmak yalnızca bir tık uzaklıktadır.

ilan-ver-evlilik
ilan ver

Evlenmek İsteyen Emekli Hanımlar

Evlenmek isteyen emekli hanımlar için yeni nesil teknoloji karmaşık gelebilir veya bunları kullanırken kendilerini güvende hissetmeyebilirler. Ancak sitemizin sahip olduğu gizlilik politikası, ahlak kuralları ve görgü kuralları çerçevesinde verdiği hizmet tamamen etik değerler doğrultusundadır. Bu yüzden de siteyi kullanan hanımlar kendilerini rahatsız veya güvende olmayan bir şekilde hissetmeyecektir.

Bir başka sitemiz emekli hanımların yanı sıra kapalı bayanlar evlilik sitesi olarak da değerlendirilebilir. Türkiye’nin dört bir yanından hanımların kullandığı bir sitedir ve kapalı bayan kullanıcılarımız da aktif bir şekilde verilen hizmetten yararlanmaktadır.

Unutmayın, acı tatlı günler yaşamış olabilirsiniz, sevdiğiniz insanı yani yol arkadaşınızı kaybetmiş olabilirsiniz, evlenmek istemeyip kararınızı değiştirmiş veya evlenmek isteyip bir türlü doğru kısmet ile karşılaşmamış olabilirsiniz. Bunların hiçbir önemi yok. Önemli olan sizin de herkes kadar mutlu olmayı hak ettiğiniz ve ruh eşiniz ile karşılaşıp hayatınızın geri kalan kısmını o insan ile yaşayabilme fırsatını yakalamak. Unutmayın ki bazen o fırsatı kovalamanız gerekmez, o fırsat çok yakınınızdadır.

Evlilik Düşünen Emekli Kadınlar

Evlilik düşünen emekli kadınlar için sitemizde Türkiye’de emekli bay arayan evlenmek isteyen bayanlara hizmet verilmektedir. Üyeliksiz ve ücretsiz olan bu hizmetten yararlanmak için siteye girdikten sonra tek yapmanız gereken şey kendi ilanınızı oluşturmak. Verdiğiniz ilanda kendinizden bahsedebilir, bir partnerde aradığınız özellikleri sıralayabilir ve kriterlerinizi belirtebilirsiniz.

Dilerseniz vereceğiniz iletişim adresi ile sizinle uyumlu olduğunu düşünen kişilere size ulaşıp konuşabilme fırsatını sunabilirsiniz. Eğer ilan vermek size göre değilse diğer kullanıcılar tarafından verilmiş olan ilanlara göz atabilir ve ilginizi çeken kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Tercih sizin!

Emeklilik yıllarınızı değerli bir insan ile paylaşmak, bir insan ile yol arkadaşı olmak ve ciddi bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız hiç düşünmeden evlenmek isteyen emekli kadınlar için hemen şimdi hareket edin ve mutluluğa bir adım daha yaklaşın.

Emekli erkek arkadaş arıyorum

Hayatını bir insanla ile birleştirmek, yeni insanlar ile tanışmak, güzel anlar biriktirmek ve zamanını daha da değerli hale getirmek için emekli erkek arkadaş arıyorum diyen kadınlar hiç tereddütsüz evlenmekisteyenbayanlar.net sitesini ziyaret edebilir.

Değerli arkadaşlar, evlenmek isteyen değerli emekli hanımlar, saygıdeğer beyler ve bayanlar. Evlenmek isteyen bayanlar sitemize hoş geldiniz. En kalbi duygularla, hasretle, muhabbetle aradığınız evlenmek isteyen emekli bayan arkadaşa ulaşırsınız inşallah.

ülkemizin dört bir yanından bu alana gelen, evlenmek isteyen emekli bayanlarla irtibata geçmek isteyen herkes bedava bir şekilde emekli bayan arkadaşlarla tanışma fırsatı sunmaktayız. Geride bıraktığımız uzun yılları, yaşanmış acısıyla tatlısıyla iyi ve kötü günlerin inadına yeniden bir evlilik heyecanı içersinde olan bayanlar sizlerden tanıtıcı mesajlar beklemektedir.

Hayatımızda önemli bir alana sahip olan evlilik ve bu duygu içersinde evlenmek isteyen emeklileri tanımak isteyen bayanlar genç nesile göre başarılı olma yüzdesi oldukça daha fazladır. Hayattan edindikleri tecrübe sayesinde artık iyi ve kötüyü kolaylıkla ayırt etme özelliğene sahip oldukları için evlilik yolunda daha hızlı yol katedeceklerdir.

Evlilik ilanı verme sayfamızı ziyaret edip ardından üye olmadan profil oluşturup evlenmek isteyen emekli bay ve bayanlara merhaba diyebilirsiniz. Burada yapacağımız daha çok şeyler var. Tanıştıracağımız, arkadaş edindireceğimiz, evlenmelerine vesile olacağımız güzel günler bizleri bekliyor. Türk’üyle, Kürt’üyle, Arap’ıyla, diğer kökenlerden insanlarıyla milletimizin özellikle teşekkülüne neden olan tün farklı renklerin ahenginin, birliğinin, beraberliğinin buluşma noktası haline geleceğiz.

Evlemek isteyen emekli bayanlar
Evlemek isteyen emekli bayanlar

Şimdi süratle ilan vererek biran önce evlenmek isteyen emekli bayan arkadaşlara ulaşın. Bu vesileyle evlenmek isteyen bayanların kalplerine giden yolu açmış bulunmaktayız. Bunun için ilan vermek, duygularınızı klavyeden bize aktarmak çok önemlidir. Evlenmek isteyen boşanmış emekli bayanlar da aramızda bulunmaktadır. Eğer sizde boşanmış emekli biriyseniz ilan içersinde bundan muhakkak bahsetmelisiniz. Bilhassa adınızı, yaşam tarzınızı, meşkuliyetinizi, aradığınız kriterleri ilanda belirtmeden geçmeyiniz.

Emekli evlilik ilanları içersinde size uygun bir profil sahibine ulaşmak için ilanları ziyaret ederek sormak istediğiniz sorularınızı mesaj alanından iletebilirsiniz. Emekli evlilik sitesi olarak sizinle çok iyi geçineceğimize inanıyoruz. Evlenmek isteyen emekli beyler, artık içinde bulunduğunuz yalnızlıktan kurtulmak için evlilik sitemizi ücret ödemeden kullanmayı deneyin.

Evlenmek İsteyenler

YORUMLAR
 1. ümit dedi ki:

  62 yaşındayım 12 yıl önce resmen boşandım Amerika da yaşayan iki yetişkin oğlum var İstanbul da kendi işim var aynı zamanda emekliyim yalnız yaşıyorum ancak hiç sevmiyorum bunu. Pozitif sıcak sosyal neşeli bir bayanla sonsuza kadar birlikte olmak istiyorum evlenebilirim aşık olmak istiyorum

 2. Emre dedi ki:

  Merhaba ismim emre yaş 44 kendi isim ile musgulum Kocaeli de yasiyorum ciddi dürüst bir bayan ile tanışmak ileriye dönük görüşmek istiyorum

 3. DOĞAN dedi ki:

  EMEKLİYİM YANLIZ YAŞIYORUM SAYGILI VE DÜRÜST BİR BEYİM. çocuk sorunum yok yaklaşık 18 yıl önce boşandım adım doğan eğer size uygunsam cevap bekliyorum

 4. Adnan dedi ki:

  57yaşım 1.73 boy emekliyim ayrıca çalışıyorum yaşıma uygun kendini bilen bayanla tanışmak istiyorum ileriye dönük olarak ikinci baharımı yaşamak isterim

 5. Baris kara dedi ki:

  Slm 34 yas kastamonu maddi manevi yaninda olacagim bayan ariyorum yas ve sehir farketmez

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler