Şehir Seç Eşini Bul

Gerçekten evlenmek istiyorum

Gerçekten evlenmek istiyorum

Gerçekten evlenmek istiyorum ismim oktay 39 yasındayım daha önce 1 evlilik yaptım istanbulda yasıyorum kendi işimde çalışıyorum.

İsim: Oktay

Yaşı: 39

Şehir: İstanbul

Medeni hali: Boşanmış

Merhaba ismim oktay 39 yasındayım daha önce 1 evlilik yaptım istanbulda yasıyorum kendi işimde çalışıyorum evim arabam var maddi sıkıntım yok su an yalnız yasıyorum amacım cıddı arkaşlık sevgı saygı evlilik mutlu olmak ömür boyu .

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

Evlenmek İsteyenler

Gerçekten evlenmek istiyorum

Evlenmek isteyen türkmenistanlı bayanlar

Türkmenistan Evlenmek İsteyen Bayanlar Evlenmek isteyen türkmenistanlı bayanlar, erkeklere göre her zaman evlilik konusunda daha istekli olmuşlardır. Ancak, evlilik konusunda harekete geçen çoğu zaman erkekler Devamı »

Evlenmek isteyen bayan email adresleri

Evlilik düşünen bayanların ve erkeklerin iletişim kurmalarını sağlamak için birilerinin bişey yapması gerekli iken aklımıza email yolu ile insanların temas kurmalarını sağlamak geldiğinden dolayı bizde Devamı »

Evlenmek isteyen yaşlı erkekler

Evlenmek İsteyen Yaşlı Erkeklerle Tanışın Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel bir şekilde hizmet veren web sitemiz, internet sitesi aracılığıyla her yıl binlerce kişinin dünya evine Devamı »

Bursadan evlenecek erkek arkadaş arıyorum

Bursadan evlenecek erkek arkadaş arayan ceyda hanım eşini bizim sitede bulmak istiyor. Kendisine mesaj göndererek tanışma teklifi yapabilirsiniz. İsim: Ceyda Yaş: 33 Şehir: Bursa Boyu: Devamı »

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler