Şehir Seç Eşini Bul

Hayırlı bir evlilik ve huzurlu mutlu bir yuva

Hayırlı bir evlilik ve huzurlu mutlu bir yuva

Hayırlı bir evlilik ve huzurlu mutlu bir yuva için ilan veriyorum. Göz ve gönül aydınlığı olacak eşler olabileceğimiz. Ruh eşimi arıyorum umarım bu ilan vesile olur

İsim: Can

Nerden: Ankara

Medeni hali: Bekar

Merhaba ben Ankara dan Can Kendisiyle tanışıp iman kokan, mutlu bir yuva kura bileceğim; ne istediğini bilen, aklı başında duygularının farkında, benim gibi dürüstlükten taviz vermeyen, yüreğindeki ve yaşantısındaki güzelliğin yüzüne yansımış olduğu, islami hassasiyeti olan ve mümince bir yaşam sürdürme gayreti içinde olan.

Kutsal kitabımız kuranın ifadesizle birbirimize göz ve gönül aydınlığı olacak eşler olabileceğimiz. Ruh eşimi arıyorum umarım bu ilan vesile olur. Eğer sende benim gibi düşüyor ve tanışmak istiyorsan lütfen benimle iletişime geç. Tanışacağımız güne kadar Sevgi ve esenlikle kal.

Hayırlı bir evlilik ve huzurlu mutlu bir yuva

Hayırlı evlilik hayali kuranlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar

Evlenmek isteyen dul bayanlar evlilik sitemizde, evrak veya belge gibi gereksiz ek talepler yoktur. Üyelik işlemleri ile de uğraşmanıza gerek yoktur. Gerçek anlamda dul bir Devamı »

Evlilik düşünen erkek arkadaş arıyorum

Evlilik Düşünen Erkek Arkadaş Bulun En güncel evlilik sitesi ile yıllardır aradığınız hayat arkadaşınızı kısa bir süre içinde bulabilirsiniz. Her yaş grubundan ve statüden insanın Devamı »


Evlenmek İsteyen Engelli Bayanların Evlilik İlanlari

Evlenmek İsteyen Engelli Bayanların Evlilik İlanlari arasında eşinizi bulabilirsiniz. Hayatı boyunca hiç kimse yalnız kalmak istemez. Bu nedenle sıcak bir yuva kurmak, ömrünün sonuna kadar Devamı »

Ciddi dürüst evlenip yuva kuracak birini arıyorum

Ciddi dürüst erkek arkadaş arayan gülay hanım yuva kurmak istediğini dile getiriyor. İsim: Gülay Yaş: 29 İl: İstanbul Medeni hali: Bekar Selamün aleyküm Allah’ın selamı Devamı »

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler