40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorumAna sayfa / İstanbul Evlilik İlanları / 40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum yasim 41 istanbul dogumluyum istanbul avrupa yakasinda oturuyorum boy 156 kilo 58 kumral ela gozluyum.

Adı: Nurdan

Yaş: 41

Şehir: İstanbul

Boy: 1/56

Kilo: 58

Göz rengi: Ela

Medeni hali: Boşanmış

Selam yasim 41 istanbul dogumluyum istanbul avrupa yakasinda oturuyorum 40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum. Boy 156 kilo 58 kumral ela gozluyum. Evlendim bosandim bir oglum var benim. Bosanmis kumral ela gozlu istanbul dogumlu istanbul yakasinda oturan 41 50 yaslari bosanmis hayirli bir es istiyorum. Çocuk sorunu etmiyecek kendine guvenen merhametli allah korkusu olan maddi ve maneviyeti yerinde olan hayirli es istiyorum.

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

HAYIRLI EŞ ARAYANLAR

40 50 Yaşlarında Evlenecek Eş Arıyorum

Yaşı 40 ile 50 arasında evlenmek isteyen boşanmış yada dul olan bir bayanla tanışmak isteyen erkekler için tamamen ücretsiz evlilik sitesi “Evlenmekisteyenbayanlar.net” de üye olmaksızın profilinizi oluşturun ve 40/50 yaşlarında bir bayanla kısa sürede tanışın. 40 lı 50 li yaşlarda evlilik düşünen bayan ve erkeklerin buluştuğu, arkadaş olduğu tek adresi.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

50 yaş üstü evlenmek isteyen erkek ve bayanlar için uygun olan evlilik sitemize evlilik ilanlarınızı aktarabilir, eşinizi bu sitede arayabilirsiniz.

40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum1 yorum

  1. 50 yaşındayım. Mersindeyim üni ogrencisi 2 evlâdım var. Gerek duruş, tavır ve huzur veren yapısı ile yaşamı yaşanacak hale getirecek bir hanım ile tanışmak ileriye dönük adım atmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*