Sonsuza kadar Aşk

Sonsuza kadar Aşk İstanbulda oturuyorum. Sahrayi cedit de Evim var ve Arabam var. Hayata bakış açımı beni tanıdıkça sevdikçe güzel günler geçirdikçe anlarsın. 1 Temmuz Devamı »

Kalbimin kelebeğini arıyorum

Kalbimin kelebeğini arıyorum adım hasan sakaryaliyim İstanbul da yasıyorum özel bir elektrik şirketinde çalışıyorum. Yaşım 41 boy 1.60 kilo 67 hiç evlenmedim. Adı: Hasan Yaş: Devamı »

Doğal yaşam

Doğal yaşam dan yanayım. en İstanbul Anadolu yakasında çalışıyor ve oturuyorum. Mesleğim su tesisat, çevre düzenleme, bakım onarım işleri. Boy 173 kilo 60. göz yeşil Devamı »

İÇ GÜVEYSİ OLMAK İSTİYORUM

İÇ GÜVEYSİ OLMAK İSTİYORUM ADIM YÜCEK 44 YAŞINDAYIM. İSTANBULDAYIM KÖTÜ ALIŞKANLIĞI OLMAYAN MADDİ DURUMU ZAYIF FAKİR DUL BİR BEYIM Adı: Yücel Yaş: 44 Şehir: İstanbul Devamı »

Hayat arkadaşım ol

Hayat arkadaşım ol ben serkan yaşım 31 boy 1.66 istanbul da ailemle yaşıyorum bekarım daha önce görüşmelerim oldu fakat olumlu sonuçlanmadı hayırlısı olsun diyorum. Adı: Devamı »

Velhasıl biz nasip deriz

Velhasıl biz nasip deriz ben eyüp aslen trabzon istanbul da ikamet ederim inançlı biriyim karşımdakinin de öle olmasını dilerim Adı: Eyüp Yaş: 35 Şehir: İstanbul Devamı »