Denizli’den bayan arkadaş arıyorumAna sayfa / Denizli evlilik ilanları / Denizli’den bayan arkadaş arıyorum

Denizli’den bayan arkadaş arıyorum 39 yaşım boy 1.68 kilom 76 ve kumralım. Hic evlenmedim bekarım nasip kısmet olmadı evlenmek.

Adı: Hüseyin

Yaş: 39

Şehir: Denizli

Boy: 1.68

Kilo: 76

Medeni hali: Bekar

Mesleği: Özel sektör

Denizliden Hüseyin 39 yaşım boy 1.68 kilom 76 ve kumralım. Hic evlenmedim bekarım nasip kısmet olmadı evlenmek. Burayı gördüm bende bir ilan acayım dedim. İnternetten evlenmek ne kadar dogru yanliş bilemicem belki vakit kaybı belki aradığım benim ilanim dan bana yazar dedim. Özel sektörde calişan biriyim, yalniz yaşiyorum yaşim geldi geciyor sosyal bir yaşantımızda yok sigara alkol kullanmıyorum kullanmayan bir eş istiyorum. Bekar kapali birini dini bütün birini arıyorum biraz huzur verecek bir eş ve aile kurmak istiyorum.

Önceligim tanişip taniyacagim Hic evlenmemiş dini islam olan etnik kökeni türk veya türkmenistanli, Suriyeli kız arkadaş arıyorum. Bekar yaşı 20 -30 yaş araligında birini arıyorum. Denizli ve cevresinden bayan arkadaş arıyorum. Covid19 başliyalı eve kapandık malum yasaklardan. Tanışmak istersen kendini tanitan mesajlarını bekliyorum. Yaş boy kilo medeni durum gibi mesajlarını bekliyorum.

TANIŞMAK İÇİN MESAJINI GÖNDER

DENİZLİ EVLİLİK İLANLARI

Denizli'den bayan arkadaş arıyorum


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*