Gerçek evlilikAna sayfa / Evlilik / Gerçek evlilik

EVLENMEK İSTEYEN ERKEKLER

evlenmek-isteyen-erkek

Gerçek evlilik istiyorum ben yurt dışından Türkmen biriyle kısa sürede evlenip türkiyeye getirtmek istiyorum ben Serdar elazığdan 35 yaşında bekarım devlet kurumunda emekli memurum.

Adı: Serdar

Yaş: 35

Nereden: Elazığ

Medeni hali: Bekar

Meslek: Memur

Gerçek evlilik istiyorum ben yurt dışından Türkmen biriyle kısa sürede evlenip türkiyeye getirtmek istiyorum ben Serdar elazığdan 35 yaşında bekarım devlet kurumunda emekli memurum. Yakışıklıyım içki sigara kumar vs kısacası kötü alışkanlıklarım hiç yoktur. Saygılı dürüst yalandan hoşlanmaya biriyim sinirli değilim az konuşurum asla kalp kırıcı lafım olmaz ve en ufak bir trip yapmam. O yüzden çok ama çok güzel dolgun yapılı bir eş arıyorum dulda olur fark etmez her şey hazır evim var ve dayalı döşeli..

Düzenli maaşım var 2 ayda hemen evlilik düşünüyorum çok şey istemiyorum isterse çalışmasına gerek yok 170-185 boy arası 75-95 kilo arası bir bayan ariyorum zayıf ve kısa boylu istemiyorum ve yurt dışından önce yol parası isteyip gelmeyip olan dolandırıcılar boşuna aramasın…çirkin olan aramasın lütfen ciddi olan varsa bekliyorum.

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

Evlilik İlanları

Gerçek evlilikİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*