Evlilik amaçlı bayan taliplerimi arıyorum niyetim gerçekten evlenmek aile olacak evine bağlı bayan olması yeterliAna sayfa / Bolu evlilik ilanları / Evlilik amaçlı bayan taliplerimi arıyorum niyetim gerçekten evlenmek aile olacak evine bağlı bayan olması yeterli

AŞK BUKET ROMANTİZM

ask-buket-romantizim

Evlilik amaçlı bayan taliplerimi arıyorum niyetim gerçekten evlenmek aile olacak evine bağlı bayan olması yeterli 73 kiloyum renkli gözlüyüm

İsim: Erol

Boy: 1.74

Kilosu: 73

İl: Bolu

Ten: Kumral

Evlilik amaçlı bayan taliplerimi arıyorum niyetim gerçekten evlenmek aile olacak evine bağlı bayan olması yeterli 1.74 boyundayım 73 kiloyum renkli gözlüyüm. Kumral tenliyim işletme bölümü mezunuyum kamuda sözleşmeli çalışıyorum. Bolu da oturuyorum 25 ile 35 yaşa aralığında temiz aile olacak amacı evlilik olan bayan taliplerimi arıyorum hoşça kalın.

MESAJ GÖNDERİN

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlilik amaçlı bayan taliplerimi arıyorum niyetim gerçekten evlenmek aile olacak evine bağlı bayan olması yeterli


Evlenecek Dul Bayanlar Sitesi

Evlenecek dul bayanlar ve yalnızlığını sonlandırmak isteyen bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Ciddi bir ilişki mi istiyorsunuz? Ruh eşinizi mi arıyorsunuz? Evlenmeyi yalnızca Devamı »

Ciddi düşünüyorum

Ciddi düşünüyorum istanbul da yaşıyorum aslen sivaslıyım Aleviyim 37 yaşındayım bir evlilik yapıp ayrıldım ciddi evlilik düşünenler yazsın. Aybars 37 İstanbul Boşanmış Mrb ismim aybars Devamı »

Evlenmek isteyen emekli bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Hayat ilerledikçe insan için yalnızlık daha zor gelebiliyor ve kendimize bir yol arkadaşı edinmek isteyebiliyoruz. Devamı »

Anlaşabileceğim dürüst olan bir erkek adayı ile evlilik istiyorum

Anlaşabileceğim dürüst olan bir erkek adayı ile evlilik istiyorum ismim Maral 42 yaşındayım ela gözlü ,balık etli ,158 boyundayım, pozitif bakıyorum hayata, kitap okumaya seviyorum, Devamı »

İç Güveysi Arayan Bayanlar

İç Güveysi Arayan Bayanlar İle Tanışmak İçin En Doğru Adresteniz. Belli ki iç güveysi olmak isteyen erkekler ile evlenmek isteyen bayanların bakmakla yükümlü annesi, babası, Devamı »İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*