Evlilik isteyen bayanların telefon numaralarıEvlenmek isteyen ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları her bekar erkeğin ulaşmak istediği iletişim bilgilerinin başında gelir. Evlenmek isteyip de evleneceği bayanı bulamayan erkekler, ciddi evlilik düşünen bayanlarla tanışmak için telefon numaralarına ihtiyaç duyar. Eğri oturup, doğru konuşmak gerekirse hiç bir bayanın telefon numarasını sitemizde yayınlamıyoruz. Biz değil hiç bir evlilik sitesinin bunu yapmasına lüksü yoktur.

Şimdi size canlı şahit olarak bir örnek vermek istiyorum. Bazı arkadaşlık sitelerinde sohbet etme, yazışma özelliği bulunuyor. Bir yakın arkadaşım bu siteler üzerinden kadın sandığı biriyle yazışıyor ve telefon numarasını alıyor. Fakat işin aslı şöyle; telefon numarasını veren kişi muhtemelen erkek birisi ve başka bir bayanın telefon numarasını bizim arkadaşa veriyor.

Ciddi evlenmek isteyen bayanlar

Kadını gün içerisinde arıyor. Hiç bir şeyden habersiz kadın siz kimsiniz numaramı nereden aldınız falan filan derken kadın bizim arkadaştan şikayetçi oluyor. Üstelik kadın evli ve devreye eşi giriyor mahkeme süreci başlatılıyor. Lafı fazla uzatmadan arkadaşımız baya sıkıntılar çekiyor. Bu örnekten yola çıkarak evlilik sitemizde herhangi bir telefon numarası yayınlamaya kesinlikle izin vermiyoruz.

Peki ben evlenmek isteyen ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları‘na nasıl ulaşacağım diyorsunuz değilmi. Hem sizin ve hem sitemizin güvenliği açısından en garanti yolu Email aracılığı ile tanışmak olduğu için yalnızca email adresleriniz onaylanmaktadır.

Evlilik isteyen bayanların telefon numaraları

Evlilik isteyen bayanların telefon numaraları’na nasıl ulaşabilirim?

Ucuz ilişkilerden bıkanlar, ahlaki değerlere uymayan birliktelikleri reddedenler, ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaralarına bir şekilde ulaşmak isteyenler doğru yere geldiler. Bedava evlilik sitesi denilince akla hemen biz geliriz. Aşkın sarhoşluğunu yaşamanın yanında hayatın gerçeklerini de görmezden gelmeyenler, sitemizden istedikleri gibi arkadaş bulabilirler. Kötü, zayıf ve mutsuz ilişki deneyimi yaşayanlar yeni bir sayfa açmak için bize başvururlar. Onların mutluluğunu esas alarak her türlü hizmeti veririz. Bu hizmetlerin hiçbirinden para almayız, ücret talep etmeyiz.

Evlenmek isteyen ciddi evlilik düşünenlerin güvenilir web sitesi

ciddi evlilik düşünen kadın arkadaş bulma sitesi aradıysanız, doğru yere geldiniz. Seviyeli, etik ilkelere bağlı ve güvenli bir ilişki için gönül rahatlığıyla sitemizi tercih edebilirsiniz. Kadınlar veya dullar hiçbir şekilde çekinmeden sitemizden yararlanabilirler. Ayrımcılık, küfür, hakaret, vb. yorumlar site yöneticilerimiz tarafından anında iptal edilir. Görüştüğünüz kişiden hakaret işitme olanağınız engellenir.

Ciddi Evlilik Düşünenlerin İlanları

Evlilik isteyen kadınların telefon numaraları arıyorum

Evlilik düşünen bayanların telefon numaraları arayanlar, evlilik isteyen bayanların tel numaralarına ulaşmak mı istiyorsunuz, evlenmek isteyen bayanların telefon numaralarına ücretsiz ve üyelik ulaşmak için sitemize mesaj yada ilan vermeniz gerektiğini bilmenizi ister. Evlilik düşünen bayanların telefon numaraları alanen sitemizde paylaşılmaz. Erkek arkadaşlar tanıtıcı bir mesaj yazarak yada evlilik ilanı oluşturarak iletişim bilgilerini paylaşabilirler. Bundan sonrası sizin gibi evlilik isteyen bayan arkadaşlar ilan ve mesajları okuduktan sonra size dönüş yapıp yapmamaları onların elinde artık.

Evlilik isteyen bayanların telefon numaraları

Elinizden geldiği kadar kendinizden bahsetmelisiniz. Yaptığınız işten yaşantınızdan, yaş, boy, kilo, meslek gibi bir çok bilinmesi gereken şeyleri yazmanızı tavsiye ederiz. Mesaj yoluyla kendini yeterince tanıtan adayların evlilik isteyen bayanlara ulaşması daha garanti sonuçlar doğuracaktır. Evlilik isteyen bayanları tanımak istiyorsanız bahsettiğimiz yöntemleri denemekten bahça şansınız yoktur. Hem ücretsiz hemde üyeliksiz bir şekilde evlilik isteyen bayanlarla tanışmak, arkadaş olmak için hemen ilan oluşturun.14 yorum

  1. slm kütahya merkezden ali yas 28 tek kalıyorum bayan kauförum ciddi kafa dengi bayan arkadas arıyorum ama ciddi harbi ınsanlar arasın ileri dönuk evlilikde olabilir yeterki guven olsun kutahya cıvarı olursa sevınırım

  2. Slm ben Orhan inşaat muhendisiyim artı müteahhitlik yapıyorum İstanbul Üsküdar’da ikamet ediyorum eşimi 13 yıl önce kaybettim bir oğlum var makine mühendisi yaş 45 boy 1.77 kilo 77 buğday tenliyim eğer ciddi evliliği ciddi anlamda düşünüyorsanız buyurun tanışalım her konuda anlaşırsak sizin istediğiniz şehire yerleşmeye hazırım çok ciddi ve kararlıyım gerçekten bekliyorum tek niyetim dürüst biri ile tanışıp evlenmek istiyorum başka hiç bir art niyetim yok gerçekten

  3. Merhaba ben İlyas ciddi ilişki arıyorum aydında yaşıyorum 34 yaşındayım bir evlilik yaptım çocuğum yok dört sene önce boşandım maddi durumum fena değil sadece ciddi düşünenler ilerisi evlilik düşünenler yazsın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*