Şehir Seç Eşini Bul

45 50 yaşlarında bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum

45 50 yaşlarında bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum

45 50 yaşlarında bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum. Tokat tan Hanefi mezhebine mensup bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum.

Adı: Muhittin
Yaş: 50
Nereden: Çorum
Boy: 1.73
Kilo: 90
Medeni durumu: Dul
Çocuk: yok
Telefonu: 05536183611

45 50 yaşlarında bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum. Tokat tan Hanefi mezhebine mensup bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum. Pazar üzümörenliyim memur olarak, Çorum Ortaköy de çalışmaktayım sigara ve alkol kullanmadım. Doğa yürüyüşü yapmayı severim.

Mesaj Gönderin
45 50 yaşlarında bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum
Evlilik ilanı verin

45 50 yaş grubundaki bekar veya dul insanlar, yaşına ve olgunluk düzeyine uygun bir eş adayı bularak hayatlarına devam etme uğraşına girmeleri son derece doğaldır. Sende bir eş adayı arıyorsan ve bu kriterlere uyuyorsan ilan sahibi Muhittin beye tanışma mesajı gönderebilir yada kendinize bir profil oluşturup eş adayınızı bulmaya çalışabilirsiniz.

45-50 yaş aralığında evlenmek isteyen bayanlar hayatın farklı evrelerinden geçmiş ve belirgin bir yaşam deneyimine sahip kişilerdir. Onlarla tanışıp, arkadaşlık kurmak için kendinizi tanıtan kısa, ilgi çekici ve esprili bir bio yazın. Hobileriniz, tutkularınız ve yaşam felsefeniz hakkında kısa bilgiler verin.

Evlilik ilanları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler