Çankaya arkadaşlık evlilik amaçlı tanışmaAna sayfa / Ankara evlilik ilanları / Çankaya arkadaşlık evlilik amaçlı tanışma

Çankaya dan Kalıcı Arkadaşını Bul

Yalnız yaşamak her insanın harcı değildir. Belli bir yaşa kadar insan yalnız yaşayabilirsin ama bir gün muhakkak hayatınızda size eşlik edecek birisini bulmak için acele etmeye başlarsın. Bence yaşı kemale ermiş bayan ve erkek arkadaşlar artık evlenecekleri eşi bulmak, onunta tanışmak ve arkadaş olmak için evlilik ilanı vermeyi denemelidirler. Çünkü çankaya ilçesine özel olarak hizmet vermekte olan sitemiz hem ücretsiz hemde üyeliksiz eş aramanızda sizlere destek çıkmaktadır. Oluşturun evlilik ilanınızı hayatınıza eşlik edecek özel insanı tanıma şansını kaçırmayın.

Çankaya Arkadaşlık Evlilik İlanı Verin

Lütfen gerekli alanları doldurun.


ÖNEMLİ Kısa yazılan ilanlar onaylanmaz. Temel bilgilerinizi mutlaka belirtin. İsim, yaş, boy, kilo, göz rengi, vücut tipi, burç, saç rengi, ilgi alanlarınızı, meslek, kiminle yaşadığınızı, hayata bakış açınızı, hangi şehirden katıldığınızı ve evlenmek istediğiniz bay ve bayanda bulunması gereken özellikleri mutlaka belirtin.

Evlilik ilanı ve evlilik mesajı gönderen herkes “Gizlilik Politikası“nı okumuş kabul etmiş sayılırlar.

  • Çankaya evlilik ilanı verecek olanlar bekar yada dul olmalıdırlar. Evli olanlar ilan veremezler.
  • Çankaya arkadaş bulma talebinde bulunabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükler ilan veremezler.

En Çok Merak Edilenler

Evlilik ilanı vermesini bilmiyorum ne yapmalıyım? öğrenmek için tıklayın!

Evlilik ilanı verdim ama kaldırmak istiyorum? İlan kaldırma işlemi için tıklayın!

Sadece mesaj göndermek istiyorum? Nasıl yapabilirim!

Ankara Evlenmek İsteyen Bayanlarİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*