Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayanAna sayfa / Aksaray Evlilik İlanları / Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan

Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. 43 yaşındayım, Boy: 1,85 Kilo: 85. İslami yaşamak isteyen birisiyim hamdolsun.

Adı: Şammas

Yaş: 43

Şehir: İstanbul

Boy: 1.85

Kilo: 85

Medeni hali: Boşanmış

Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. 43 yaşındayım, Boy: 1,85 Kilo: 85. İslami yaşamak isteyen birisiyim hamdolsun. O yüzden önceki evliliğimde kafalarımız uyuşmadığı için ayrıldık. Sözde değil özde bir hayat yaşamak isteyen biriyle yuva kurmak istiyorum.

İlan sahibine mesaj gönder

İstanbul evlilik ilanları ↗

Allah'u Teala'nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan

Dinimizin geregince yasamaya calisan birisiyle tanismayi cok isterim

Dinimizin geregince yasamaya calisan birisiyle tanismayi cok isterim. Varsa burada böyle birisi bana bir mail atması yeterli Adı: Vural Nerden: Ankara Yaş: 42 Medeni hali: Devamı »

Senin gibi bende Eksik Yanımı arıyorum ve belki de SENSİN Evimin ve Gönlümün KADINI.

Senin gibi bende Eksik Yanımı arıyorum ve belki de SENSİN Evimin ve Gönlümün KADINI. 15 yıldır Türkiyede Corluda Yaşıyorum, 23.01.1977 doğumluyum. Cüneyt 42 Tekirdağ / Devamı »

İslami evlilik

İslami evlilik istiyorum ismim Mert. 29 yaşındayım. Karadeniz kökenliyim. 5 vakit namazında dindar, ailevi değerlere, saygıya ve sevgiye önem veren biriyim. Adı: Mert Yaş: 29 Devamı »

Tamamen Ücretsiz ve Üyeliksiz İslami Evlilik İlanları Sitesi

Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz islami evlilik ilanları sitesi ile hayat arkadaşınızı kısa zaman zarfında bulmak ister misiniz? Sizde ciddi evlilik ilanı verin, mutluluğu ertelemeyin. Ücretsiz Devamı »

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış eş arayanlar dahil birçok kişi için oluşturduğumuz evlilik sitemizde insanlar kendilerine uygun biri ile tanışarak bu ilişkilerini evlilik ile taçlandırma imkanı elde etmektedir. Sitemiz Devamı »İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*