MÜSTAKBEL EŞİMMüstakbel eşim Size kendimden bahsetmek isterim. İsmim İrfan Sumru.1.72 boy,80 kiloyum. Gaziantep’te yaşıyorum ama buralı değilim İstanbul’luyum.

Adı: İrfan

Yaş: 51

Şehir: Gaziantep

Boy: 1.72

Kilo: 80

Medeni hali: Boşanmış

Çok değerli hanımefendi….. Size kendimden bahsetmek isterim. İsmim İrfan 1.72 boy,80 kiloyum. Gaziantep’te yaşıyorum ama buralı değilim İstanbul’luyum. Mesleğim Doktorluk.25.01.1970 doğumlu, Eşimden boşandım, çocuğum yok, yalnız yaşıyorum. Saç rengim kahverengi, göz rengim kahverengi. Burcum Kova, yükselen burcum da Kova. Tipik bir Kova erkeğiyim.

Hayata bakış açım her zaman pozitiftir. Evlenmek istediğim müstakbel eşimde aradığım özellikler: Sadakatli olması, Bana her konuda güvenmesi, Mutlu bir yuva yalan üzerine asla kurulmaz. Her şeyin yalansız ve dürüst olması çok önemli bir kriter benim için. Kıyafetinin tesettür veya çarşaflı olması yada normal giyimi benim için hiç önemli değil, maddi durumunun iyi veya kötü olmasının da hiçbir önemi yok. Daha önce başından evlilik geçmesi veya bekar olması ile de ilgilenmiyorum. Ama babalığı hiç yaşamadığım için, eşimin bunu bana yaşatması beni çok mutlu eder. Evde olması veya çalışması da önemsiz. Kısaca söylemek istediğim, Allah korkusu olan bir hanımefendi.
Beklentim sıcak bir yuvam olsun, uyumlu ve kendini mutlu hisseden bir eşimin olmasını Allah’dan dilerim. Tüm insanlar çift yaratılmıştır.

Hayırlısı ile herşeyimi güveneceğim, sevgi ve aşk üzerine kurulu mutlu bir evlilik, sırdaşım, yoldaşım, arkadaşım, eşim olmasını istediğim bir hanımefendi. Hayırlı olan ne ise Allah’dan onu dilerim.
Ciddi olmayan hanımefendiler, lütfen insanlara kendini adamış bir insanın duyguları ile oynamayın.  

İrfan beye mesaj gönder

MÜSTAKBEL EŞİM

Gaziantep Evlilik İlanları ↗İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*