Evlenmekisteyenbayanlar.Net Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz evlilik sitesidir. Sizden para talep eden kişilere asla inanmayın.

Senin gibi bende Eksik Yanımı arıyorum ve belkide SENSİN Evimin ve Gönlümün KADINI.

Tekirdağ Evlilik İlanları » Senin gibi bende Eksik Yanımı arıyorum ve belkide SENSİN Evimin ve Gönlümün KADINI.


Eksik Yanımı arıyorum

Adım Cüneyt Kuzu 15 yıldır Türkiyede Corluda Yaşıyorum, 23.01.1977 doğumluyum boyum 172cm ve 63kg.Avusturyadan izine geldiğimde Eski Eşimle Tanışıp Evlenip burda kaldım.Ailem halen Yurt Dışında ben tek başıma Yaşıyorum,iki sene önce Boşandım bir de Kızım var 12yaşında Annesinle Yaşıyor.

Ben Cağrı Merkezinde Calışıyorum normal bir Kazancım var kendime ait bir Dairem ufakta bir Arabam var Yaşayıp gidiyorum.Sadece Gönlümün ve Evimin kadını eksik,Tek aradığım şey DÜRÜSTLÜK ve Eşlerin bir birine olan Saygısı ve benim bir Kızım var seninde bir evladın varsa sorun olmaz.

Ben gercekten sadece Mutlu olmak ve Sevdiğim kadını Mutlu etmek İstiyorum. Hayat cok Kısa Ben Sadece MUTLU OLMAK İSTİYORUM Sevdiğim Kadınıda Mutlu etmek İstiyorum. Eyer benim gibi Düşünüyorsan ve Hissediyorsan ara beni Lütfen.

Not: Kapalı olsanda Acık olsanda Müslüman olsanda olmasanda hic fark etmez Yeterki İnsan Ruh İkizini Mutlu olacağı İnsanı Bulsun.

Senin gibi bende Eksik Yanımı arıyorum ve belkide SENSİN Evimin ve Gönlümün KADINI.

Tekirdağ Evlilik Arkadaşlık İlanları

Mesaj Gönder

Mesaj Göndermek İçin Burayı Tıklayın

Şehir seç