İÇ GÜVEYSİ OLARAK EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞLA TANIŞMAKAna sayfa / Osmaniye evlilik ilanları / İÇ GÜVEYSİ OLARAK EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞLA TANIŞMAK

İÇ GÜVEYSİ OLARAK EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞLA TANIŞMAK GÖRÜŞMEK İSTERİM. EVLİLİK DÜŞÜNEN BAY VE BAYAN ARKADAŞLARA HAYIRLI KISMETLER DİLEĞİMLE.

ADI: TAHSİN

YAŞ: 63

ŞEHİR: OSMANİYE

BOY: 1.66

KİLO: 75

BURC: BAŞAK

MEDENİ HALİ: BOŞANMIŞ

MAİL ADRESİ: 4653antalya@gmail.com

BURADA İKİNCİ EVLİLİK İÇİN KISMETİNİ VE RUH EŞİNİ ARAYAN EVLİLİK DÜŞÜNEN BAY VE BAYAN ARKADAŞLARA HAYIRLI KISMETLER DİLEĞİMLE. KAMUDAN EMEKLİ MEMURUM (EMEKLİ POLİSİM) 2017 YILINDAN BU YANA RESMİ OLARAK AYRILMIŞ DUL BEKARIM. YALNIZ YAŞIYORUM. İSTEYEN HANFENDİLERE BELGEMLE KANITLAMAK İSTERİM. BİR OĞLUM VAR REŞİT OLUP KENDİ ÖZEL HAYATI VAR. YANİ ÇOÇUK SORUNUM YOKTUR. 1.66 BOYUNDA 75 KİLO BUYDAG TENLİ SİYAH SACLI YEŞİLGÖZLÜ ŞİŞMAM OLMAYAN NORMAL ÖLÇÜLERDE BİR BEYİM. 63 YAŞINDAYIM.

TEMİZ GİYENMEK BAKIMLI OLMAK DÜZENLİ VE TERTİPLİ YAŞAMAK HAYAT FELSEFEMDİR. EVİM ARABAM YOK. EMEKLİ MAAŞIMLA GEÇİNİYORUM. (BURAYIDA BİRAZ AÇMAK İSTERİM HİÇ OLMADI DEĞİL AMA AYRILIRKEN CEKETİMLE ÇIKTIM BU YÜZDEN) ŞİMDİ GERÇEKTEN EVLİLİK DÜŞÜNEN VE İÇ GÜVEYSİ DEDİĞİMİZ EVLİLİĞİ KABUL EDECEK 50-55 YAŞLARI ARASINDA MADDİ DURUMU İYİ OLAN BİR HANFNDİ İLE TANIŞARAK GÖRÜŞEREK EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUM.

İLGİLENENLER İÇİN BAŞAK BURCUYUM. TEMİZ BAKIMLI DÜZENLİ TERTİPLİ BİR BEYİM. DİNİ VECİBELERİMİ İNANCIM GEREĞİ BEŞ VAKİT YERİNE GETİREN BİR İNSANIM. AYRICA BUNUN YANINDA EŞİM DAHİ OLSA ONUN DİNİ İNANCINA SONSUZ SAYGI DUYAN BİRİYİM. EVLİLİK İÇİN ŞEHİR SEÇMİYORUM NEREDEN ÇIKARSA ÇIKSIN ANLAŞTIĞIM HANFENDİYLE HAZIR DÜZENİNİ BOZMAMAK KAYDIYLA EVLİLİK YAPABİLİRİM. BUNA YURT DIŞIDA DAHİL. YEŞİL PASAPORT SAHİBİYİM. YAZACAKLARIM ŞİMDİLİK BUNLARDAN İBARETTİR. İLGİLENEN BAYANLARA SAYGILARIMLA. MEYİL ADRESİM= 4653antalya@gmail.com

TANIŞMAK İÇİN MESAJ GÖNDERİN

İÇ GÜVEYSİ ARAYANLAR

İÇ GÜVEYSİ OLARAK EVLİLİK DÜŞÜNEN BAYAN ARKADAŞLA TANIŞMAK


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*