Şehir Seç Eşini Bul

NİYETİ CİDDİ OLAN EVLİLİK DÜŞÜNEN BİRİSİNİ ARIYORUM

NİYETİ CİDDİ OLAN EVLİLİK DÜŞÜNEN BİRİSİNİ ARIYORUM

Niyeti ciddi olan evlilik düşünen birisini arıyorum 183 boyunda 80 kg Özel Güvenlik görevlisiyim. 35 yaşındayım bekarım hiç evlilik yapmadım.

Adı: Ersin

Yaş: 35

Şehir: Antalya

Boy: 1.83

Kilo: 80

Meslek: Özel güvenlik

Burç: Balık

Medeni hali: Bekar

Selamun aleykum benim adım Ersin Antalya da yaşıyorum. Niyeti ciddi olan evlilik düşünen birisini arıyorum. Balık burcuyum romantik ve aşk adamıyım. 183 boyunda 80 kg Özel Güvenlik görevlisiyim. 35 yaşındayım bekarım hiç evlilik yapmadım. Niyetim ciddi dürüst Allah korkusu olan bir bayanla ciddi arkadaşlık ve evlilik düşünüyorum. 24 – 35 yaş arası bayanların mesajını bekliyorum.

Evlilik Mesajı Gönderin💞

Antalya Evlilik İlanları

Engelli hanımlarda yazabilir: Engelli hanımlarda yazabilir 43 yaşındayım yalnız yaşıyorum hiç evlilik yapmadım. 7 yıl önce iş kazası geçirdim şu an iyiyim koltuk değneğiyle yürüyorum. Adı: Mehmet Yaş:

Karşılıklı Saygı Sevgi Evlilik: İsim: Hakan Yaş: 23 İl: Alanya Medeni hal: Bekar E mail: hakanizci2727@gmail.com İlan Nasıl Verilir İlanımı Nasıl Kaldırırım Saygınlık Kuralları Şehirler Şikayet Merhaba adım hakan

Manavgat Evlilik İlanı: Manavgat Evlilik İlanı Selam Antalya Manavgat tan Süleyman bir evlilik geçirdim ama mutlu değildim bundan dolayı bitti. Bir oğlum var annesinde kalıyor 6 yaşında. Adı:

Beni sevecek birini arıyorum: Beni sevecek birini arıyorum gaziantepliyim daha önce hiç evlenmedim maddiyata önem vermem sadece beni sevecek birini arıyorum İsim: Hakan Yaş: 22 İl: Antalya Medeni hali:

Ciddi evlilik düşünen durus anlayışlı hoşgörülü bayan la evlenmek istiyorum: Antalya dan ciddi evlilik düşünen bayanlar İsim: Hasan Yaş: 45 İl: Antalya Medeni durum: Bekar Hasan yaş 45 Antalya da yaşıyorum Antalyalım okul servis taşımacılığı

Antalya evlenmek isteyen bayanlar: Antalya evlenmek isteyen bayanlar ile iletişime geçme, tanışma, arkadaş olma sitesine hoş geldiniz. Evlilik düşünenler Evlenmekisteyenbayanlar.net sitemize giriş yapabilir ve kendilerine uygun ilan oluşturabilir. Evlilik

Niyeti ciddi olan evlilik düşünen birisini arıyorum
YORUMLAR
  1. Mustafa dedi ki:

    Tüm antalyalı bayanlara selamlarımı gönderiyorum ben antalyada yaşıyorum. Ana yaşım 61 dir yaşımı göstermediğini söylerler, ben dürüst samimi gerçekden evlenmeyi düşünen bayanlarla tanışmak istiyorum. Adım Mustafa bir buçuk yıldır yalnızım lütfen samimi olanlar bana yazsın. Ben dürüstlükten çok şeyler kayıp ettim ama huyumdan vazgeçmedim. En önemli faktör dürüstlükten geçer. Dürüstlük oldu mu gerisi zaten gelir. Söz vermek namus gibidir verdiğin sözünü tutacaksın. Yalanı hiç sevmem yalan atanıza sevmem, aradığım bayanların 52 yaş ve daha aşağılarıda olabilir. Huzurmu istiyorsun, huzur benim yanımdadır yüreğim yufkadir alçak gönüllüyümdür aradığım bir başka şey Allahdan korkan ve dini vecibelerini yapmaya çalışan ilk tercihim kapalı olmasıdır ama sen mecbur kapatacaksın diyemeyiz dinimizde zorlama yoktur. Sadece teklif ederiz ben saçımı açık olmasını istiyorum derse istediği gibi olur herkesin sevabı günahıda kendinedir. şu 3 günlük dünyada yarına çıkacağımızı kim bilir hiç kimse bilemez, neden güzel geçinemiyoruz neden şiddete başvuruyoruz bu büyük günahlardandır. Dinimizde şiddet asla yoktur, lütfen samimi dürüst bir bayan arıyorum çok ciddi olmalı detaylı mesajlaşabiliriz. Unutmayınız ben bazı dürüstüm diyenlerde çok dikkat ediniz dürüst insan yok ki bu memleket de insanlar sadece dünyalık işlerle uğraşıyorlar.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler