Şehir Seç Eşini Bul

Yalnızlığa son

Yalnızlığa son

Yalnızlığa son vermek istiyorum yaş 58 boy 175 kilo 65 göz kahve iş kunduracı burç aslan saç kumral konya da yaşıyorum. Aradığım insanın kapalı olmasını isterim.

Adı: Faruk

Yaş: 58

Şehir: Konya

Boy: 1.75

Kilo: 65

Medeni hali: Bekar

Meslek: Kunduracı

Yalnızlığa son vermek istiyorum yaş 58 boy 175 kilo 65 göz kahve iş kunduracı burç aslan saç kumral konya da yaşıyorum. Aradığım insanın kapalı olmasını isterim, dinine bağlı olmasını isterim ailemle yaşıyorum. Sigara alkol uyuşturucu kumar hiç bir kötü alışkanlığım yoktur emekliyim kendi işyerim var aradığım bayandaki özellik 40 50 yaş arası olmasını isterim.

TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

Konya evlilik ilanları↗

EVLİLİK İLANI OLUŞTURUN

Yalnızlığa son

Eş Arama İlanları

Yalnızım

Yalnızım Burdur’da yaşıyorum 32 yaşındayım. 1.72 boyundayım eşim vefat etti. Allah’a emanet 3 tane çocuğum var 2 tane kız 1 tane erkek. İsim: Kerim Yaş: Devamı »

Rusya Evlilik Sitesi

Rusya evlilik sitesi evlilik amacı taşıyan BAY VE BAYAN bireyleri ciddi bir ortamda tanışmaları için buluşturuyor. Rus evlilik sitesi ücretsiz oluşundan dolayı çok fazla kişiye hitap ettiği Devamı »

Huzur verecek biriyle evlenmek istiyorum

huzur verecek biriyle evlenmek istiyorum adım kardelen 46 yaşında Kamuda çalışan bir anneyim. 2 çocuğum var artık büyüdüler. Hayatımın geri kalanını da yalnız geçirmek istemiyorum. Devamı »

Kıbrıs evlilik ilanları sitesi

Kıbrıs evlilik ilanları sitesi en popüler tanışma sitelerinden biridir. Gelinen noktada pek çok bekar yada dul bayan ve erkeklere hitap eder. Kktc’nin her bölgesinden kişileri Devamı »

İsviçre evlilik sitesi – Evlenmek isteyen bay ve bayanlarla arkadaş olun

İsviçre evlilik sitesi sahip olduğu niteliklerle klasik evlilik sitelerinden ayrılır. İlk ve öncelikli amacı uzun ömürlü birlikteliklere vesile olmaktır. Nitekim gelinen noktada bu doğrultuda pek Devamı »

Yunanistan evlilik sitesi – Yunanistan evlenmek isteyen bayanlar

Yunanistan evlilik sitesi sahip olduğu niteliklerle diğer yunan evlilik sitelerinden ayrılır. Pek çok avantajlı niteliğe sahiptir. Bir tanışma platformunda olması gereken tüm niteliklere fazlasıyla sahiptir. Devamı »

Evlenmeye karar verdim

Evlenmeye karar verdim şansımı bir de buradan denemek istedim. İsmim zehra ambulans’da saglikciyim. Yaşım 38 boyum 1.55 Adı: Zehra Yaş: 38 Ülke: Fransa Boy: 1.55 Devamı »

Amacım tek eşli olmak

Amacım tek eşli olmak emekliyim antalya da yaşıyorum. 55 yasindayim 78 kilo 173 boyunda terazi burcuyum. Emekli bir hanımla evlenmek amacındayım. Adı: Doğan Yaş: 55 Devamı »

YORUMLAR
  1. Fatma dedi ki:

    Beyefendi Ben Fatma 41 yaşımdayım Konyada yaşıyorum Ahlaklı Durumu iyi Olan Beyefendiyle Evlenmek isdiyorum

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler