Şehir Seç Eşini Bul

Gel yuva kuralim

Gel yuva kuralim

Gel yuva kuralım ben Yusuf 50 yasında 1 evlilik yapmış ihanetten bosanmis alkol sigarası olmayan konyada yaşayan isinde gücünde olan allah korkusunu bilen birisiyim

Adı: Yusuf

Yaş: 50

Şehir: Konya

Medeni hali: Boşanmış

Merhaba ben Yusuf 50 yasında 1 evlilik yapmış ihanetten bosanmis alkol sigarası olmayan konyada yaşayan isinde gücünde olan Allah korkusunu bilen birisiyim. Gercekten yüreğinde Allah korkusu olan kapalı turbanli sicacak yuva özlemi çeken bir ömür boyu yastığa başını koymak isteyen menfaat peşinde koşmayan niyeti evlilik olan Konya çevresi yakın illerde oturan bir bayanlar anlaşarak evlenmek istiyorum not 1.sene resmi nikah yapmam ayrıca işitme cihazı kullanıyorum. Gel yuva kuralım mutlu olalım.

Yuva Kurmak İsteyenler

Gel yuva kuralım

Yuva Kurmak İsteyenler Burada

Yuva kurmak niyetindeysen en doğru adrestesin. Senin gibi yuva kurmak isteyen kadın ve erkek arkadaşlarla tanışmak istiyorsan üye olmadan ve para ödemeden profil oluşturmayı neden denemiyorsun. Evlilik ilanınızı geniş kapsamlı hazırlayıp kendinizi en iyi anlaşılır şekilde tanıtmaya çalışın. Başarılı ve etkili ilan olmasını istiyorsanız söylenenleri yapmanızı öneririz.

YORUMLAR
  1. Fatma dedi ki:

    Yusuf bey Konyada yaşıyorum Konyalıyım Ahlaklı Bey Efendiyle Evlenmek isdiyorum Ben Fatma 41 yaşındayım

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler