Şehir Seç Eşini Bul

Amacım tek eşli olmak

Amacım tek eşli olmak

Amacım tek eşli olmak emekliyim antalya da yaşıyorum. 55 yasindayim 78 kilo 173 boyunda terazi burcuyum. Emekli bir hanımla evlenmek amacındayım.

Adı: Doğan

Yaş: 55

İl: Antalya

Boy: 1.73

Kilo: 78

Meslek: Emekli

Medeni hali: Bekar

Adim dogan emekliyim antalyada yaşıyorum. Amacım tek eşli olmak 55 yasindayim 78 kilo 173 boyunda terazi burcuyum. Emekli bir hanımla evlenmek amacındayım. Diğerlerine karşıyım tek eşlilikten yanayım. taliplerim 45 yaş üstü olsun. Kendi evimde yalnız yaşamaktayım.

EVLİLİK MESAJI GÖNDERİN

EVLİLİK İLANLARI

Eş Bulma Sitesi

Eş bulma sitesi “Evlenmekisteyenbayanlar.net” hemen evlenmek isteyen kişiler için harika bir hizmet vermektedir. “Ben artık evlenmek istiyorum, bunun içinde ruh eşimi arıyorum!” diyorsanız eğer, tek Devamı »

Amacım tek eşli olmak

Evlenmek isteyen emekli bayanlar

Evlenmek isteyen emekli bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Hayat ilerledikçe insan için yalnızlık daha zor gelebiliyor ve kendimize bir yol arkadaşı edinmek isteyebiliyoruz.

Amacım tek eşli olmak

Evlenmek isteyen emekli beyler

Evlenmek isteyen emekli beyler ile evlenmek isteyenler için kaçırılmayacak bir hizmet sunan sitemizden hemen ilan oluşturabilirsiniz. 60 Yaş üstü evlenmek isteyen erkekler ile izdivaç kurma Devamı »

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış eş arayanlar dahil birçok kişi için oluşturduğumuz evlilik sitemizde insanlar kendilerine uygun biri ile tanışarak bu ilişkilerini evlilik ile taçlandırma imkanı elde etmektedir. Sitemiz Devamı »

Amacım tek eşli olmak

Ciddi evlilik sitesi hangisi

Ciddi evlilik sitesi hangisi diye arayışta olanlar için artık yolun sonu geldi demektir. Türkiye de en kaliteli ve ciddi evlilik sitesi olarak hizmet sunan ve Devamı »

EVLİLİK İLANI VERMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR
  1. Nargis Selam dedi ki:

    Selam. Nasilsiniz ? Sizi taniyabilirmiyim ?

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler