Şehir Seç Eşini Bul

Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş arıyorum

Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş arıyorum

Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş arıyorum, ben Musa 32 yaşında boşanmış çocuğu olmayan Kırıkkale de yaşamını sürdüren 1.77 boyunda biriyim.

Adı: Musa

Yaş: 32

Şehir: Kırıkkale

Boy: 1.77

Sende ilan ver

Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş arıyorum

Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan ilanları arasında hayat arkadaşınız ile tanışabilirsiniz.

Kilo: 83

Medeni hal: Boşanmış

Selam herkese ben Musa 32 yaşında boşanmış çocuğu olmayan Kırıkkale de yaşamını sürdüren 1.77 boyunda biriyim 83 kiloyum. Bir alış veriş mağazasında yetkili olarak 9 yıldır çalışmaktayım. Yeniden evlenmek istediğimden dolayı Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş ile tanışıp evlenmek istiyorum. Çocuğu 1 tane olabilir yaşı da en fazla 35 olabilir.

Kırıkkale Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kırıkkale evlenmek isteyen bayanlar; kendileri adına bir evlilik ilanı oluşturmakla birlikte oluşturulmuş diğer farklı ilanlara da göz gezdirme fırsatı sunan ve gönül rahatlığı ile giriş yapabileceğiniz ve hayatınızın kırılma anlarından biri olacak olan evliliğin ilk adımını atacağınız sayfamız, evlilik düşünen bayanlar için adeta biçilmiş kaftan. Tamamen ücretsiz evlilik sitesi oluşu, gerekli tüm ahlaki değer ve yargılara dikkat edilerek hizmet sunuyor oluşu, herkesin ama herkesin kendini özgürce ifade edip doğru ve uygun iletişime zemin hazırlıyor oluşu dolayısı ile evlilik düşünen tüm bayanlar için ideal bir evlilik sitesi olan sayfamız, gerek kendinizi doğru ve uygun ifade edebilme gerekse evlilik için o platformda bulunan eş adayları ile doğru enerjiyi yakalayabilme adına uygun iletişimlerde bulunma itibari ile evlilik arayışı içerisinde olan herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Kırıkkale Evlenmek İsteyen Erkekler

Kırıkkale evlenmek isteyen erkekler, kendilerini en doğru biçimde ifade edebilecekleri ve gelecek hakkında tüm planlarını ve hayat görüşünü en şeffaf haliyle dile getirebileceği sayfamıza ücretsiz bir şekilde giriş yaparak en güvenilir evlilik sitesi olan sayfamızın sonsuz hizmetinden ve evlilik yolunda eş adaylarına verdiği büyük destekten yararlanabilirler.

Kırıkkale Evlenmek İsteyen Dul Bay ve Bayanlarla Tanışma

Kırıkkale evlenmek isteyen dul bayanlar ve erkekler hayatlarının birçok döneminde aşk konusunda hayal kırıklıkları ve mutsuzluklar yaşamış olabilir ve bu durum açacakları yeni sayfada ciddi evlilik düşünen kişiler için eksi bir durum teşkil edebilir. Fakat unutulmaması gereken bir şey de vardır ki; insanlar her ne olursa olsun kalplerinde herhangi birine duyduğu en ufak sevgi kırıntısıyla yaşar ve kişiyi ayakta tutan bu sevgidir. Bu mottoyla çıktığımız yolda sizlere sağladığımızı sonsuz destek ve güven ile önlerine yeni yollar çizmeyi hedeflediğimiz evlilik düşünen dul bayanlar ve erkekler aşkın sonsuz gücü ile yapılandırdığımız sayfamızı ziyaret edebilirler.

Evlenmek, insan hayatının en önemli aşamalarından bir tanesidir. Ancak birçok kişi için sosyal çevresi içerisinde, kendisine uygun eş adayını bulmak zordur. Kırıkkale evlilik ilanlarının yer aldığı bu platform sayesinde, üyeliksiz bir şekilde ve bedava, herhangi bir ücret ödenmeksizin Kırıkkale de evlenmek isteyen kapalı dul bayan arkadaş arıyorum ilanı verebilir veya mevcut ilanlara ulaşabileceksiniz.

Bu sayede ciddi evlilik isteyen, mutlu bir yuvaya sahip olmak isteyen kişiler burada yer almaktadır. Ömrünüzün geri kalanını geçireceğiniz kişiyle tanışmak için, hemen ilan oluşturabilirsiniz. İlan içerisinde belirteceğiniz iletişim numaranız üzerinden, ilana uygun olduğunu düşünen kişiler sizlere ulaşabilecektir. Böylece, evlilik yoluna ilk adımı atacak ve yaşamınızı mutlu bir evlilik ile bir araya getirebileceksiniz.

Yararlı Linkler

  • Evlilik sitemize ( İlan + Mesaj ) gönderen Bay ve  Bayanlar Gizlilik Politikası Okumuş Kabul etmiş demektir.
  • Evlilik ilanı vermekte sıkıntı yaşayanlar İlan Nasıl Verilir sayfamıza bakmaları tavsiye edilir.
  • Evlilik ilanı verdim ama kaldırmak istiyorum diyenler İlanımı Nasıl Kaldırırım sayfasına bakabilirler.
  • Şikayette bulunmak istediğiniz ilan ve mesaj için Şikayet sayfamıza yazabilirsiniz.
  • Sitemizle alakalı her konuda  İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Evlilik ilanları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler