Küçükçekmece Evlilik İlanlarıAna sayfa / İstanbul Evlilik İlanları / Küçükçekmece Evlilik İlanları

Küçükçekmeceden Eşinizi Bulun

Küçükçekmece arkadaşlık & evlilik ilanları sitesi olan https://evlenmekisteyenbayanlar.net/’e hoş geldiniz. Küçükçekmeceden evlenmek isteyen ve size uygun kişiler ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evlilik ilanı vermek ücretsizdir. Verilmiş evlilik ilanları içersinde kendinize uygun kişilerin profillerini görüntüleyebilir ve mesajlaşabilirsiniz. Web sitemizin kullanımı son derece basittir. Küçükçekmece bayan arkadaş, Küçükçekmece erkek arkadaş arayan, Küçükçekmece evlilik düşünen tüm kişiler burada ama sen yoksun!

Binlerce kişinin yaşadığı Küçükçekmece’ye özel evlilik sitesinde aradığınız aşkı, sevgiliyi, arkadaşı bulabilirsiniz. Bunun için ücret ödemenize gerek yoktur. Mesaj ve ilan yolu ile sizlerden ücret talebinde olan kişi olursa eğer asla inanmayın ve Şikayet sayfasından bize bildirin.

Beğendiğiniz ilan sahiplerine mesaj atma hakkına sahipsiniz. Onlara mesaj (Yorum) gönderebilirsiniz. Aramızda yer almak istiyorsanız hemen evlilik ilanı oluşturun yada tanıtıcı mesaj yazın. Evlilik ilanı vermeyi bilmiyorsanız “Evlilik ilanı nasıl verilir” sayfamızdan yardım alabilirsiniz.

Lütfen gerekli alanları doldurun.


ÖNEMLİ Kısa yazılan ilanlar onaylanmaz. Temel bilgilerinizi mutlaka belirtin. İsim, yaş, boy, kilo, göz rengi, vücut tipi, burç, saç rengi, ilgi alanlarınızı, meslek, kiminle yaşadığınızı, hayata bakış açınızı, hangi şehirden katıldığınızı ve evlenmek istediğiniz bay ve bayanda bulunması gereken özellikleri mutlaka belirtin.

İstanbuldan Evlenmek İsteyenler

Mesut bey: Bana ellerini ver hayat sevince güzel…

Zerrin hanım: Hayırlı bir eş ariyorum

Ferhat bey: Ciddi düşünüyorum talipleri bekliyorum

İbrahim bey: Ben istanbul bayan arkadaş arıyorum

Metin bey: Bayanların dikkatine

İstanbul Evlilik İlanlarını Görüntüleİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*