Şehir Seç Eşini Bul

Güven sadakat mutluluk

Güven sadakat mutluluk

Güven sadakat mutluluk arıyorum gören varmı. Yaş 37 kg 78 beyaz tenli gaziantepliyim ve antepte oturuyorum. Mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum.

Adı: Mehmet

Yaş: 37

Şehir: Gaziantep

Kilosu: 78

Medeni hali: Boşanmış

Güven sadakat mutluluk peşindeyim. Adim mehmet Yaş 37 kg 78 beyaz tenli gaziantepliyim ve antepte oturuyorum. Mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum. Maalesef zamanında evlendim ve ayrıldım. Bayanlardan hanımefendilerden sizlerden ciddi mesaj bekliyorum.

MEHMETE MESAJ GÖNDERİN

EVLİLİK İLANLARI

Güven sadakat mutluluk

Ben evlilik amaçlı buradayım

Ben evlilik amaçlı buradayım 36 yaşındayım. Ailemle yaşıyorum şu an çalışmıyorum evdeyim. Kapalı biriyim. Ciddi düşünen birini arıyorum Cinsiyeti: Bayan Adı: Gülbiye Yaş: 36 Medeni Devamı »

Osmaniye den ciddi evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum

Osmaniye den ciddi evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum adım veli Osmaniye de yaşıyorum 30 yaşında 180 boyunda 75 kiloyum. Bir evlilik yaptım ve ayrıldım çocuğum Devamı »

İstanbul dan iyi güzel dürüst bir arkadaşlık edinmek istiyorum

İstanbul dan iyi güzel dürüst bir arkadaşlık edinmek istiyorum ben Vedat İstanbulda iyi güzel dürüst bir arkadaşlık edinmek istiyorum. Her şekilde her ortama ayak uyduran Devamı »

Evlenmek yuva kurmak istiyorum Allah korkusu olan imanlı bir bayan tercihim

Evlenmek yuva kurmak istiyorum Allah korkusu olan imanlı bir bayan tercihim ben Ankara dan Kazım yalçın yasım 41. esmer ela gözlüyüm 1.80 boy 80 kilo Devamı »

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler