Bayanların evlilik ilanları

01 06 2018 23:50 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. 1 mesaj yazıldı, 106 kez incelendi

İnternetin hızlı bir şekilde gelişim göstermesi ile beraber Bayanların evlilik ilanları sitemizde erkekler eş adaylarını aramaktadır. Sadece yakınlarında olan eş adaylarını değil Türkiye’nin dört bir yanından kendilerine talip olacak eş adaylarını aramakta olan bay ve bayanlar ücretsiz iletişim halinde kalabiliyorlar. Sizler de üyeliksiz olarak sohbet edebileceğiniz evlenmek isteyen bayanlar ile her geçen gün sohbetinizi arttırarak evliliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Evlilik mutluluk ve bereket demektir. Acılarınızı, sevinçlerinizi, mutluluklarınızı ve heyecanınızı paylaşacağınız eşinizle hayatı beraber yaşayacak ve iki kişilik düşüneceksiniz. Tabi ki bunu mümkün kılmak için her yönden anlaştığınız birisiyle evlenmeniz gerekiyor. Sitemiz üzerinden boşanmış, bekar, dul bayanlar ile sohbet ederek birbirinizi tanıyın ve eğer anlaşırsanız gerçek hayatta da görüşmeye başlayın.

Kimi aile baskısından dolayı kimi de mahalle baskısından dolayı ciddi evlilik düşünen bayanlar bunu sıklıkla dile getirememektedir. İlla ailesinin bulduğu kişi ile ya da görücü usulü ile evlenmek zorunda kalan bayanlar yaşları ilerledikçe sevdikleri insanlar ile evlenmek ve bir an önce yuva kurmak istemektedir. İnternet sayesinde sitemizden evlilik ilanlarını veren bayanlar ile tanışabilirsiniz. Ortak noktalarınız olan birlikte konuşmaktan zevk aldığınız bayanlar ile gerçek hayatta buluşup sohbetinizi ilerletebilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu sayede daha sağlam bir temelde evliliğinizi oturtmuş olacaksınız. Evlenmek isteyen bayanlara sadece bir mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Dediğimiz gibi internetin bizlere sağlamış olduğu ayrıcalıklardan birisi de evlenmek isteyen bayanlar ile daha kolay bir şekilde tanışabilme fırsatını bizlere sunmasıdır. Eğer evlenme çağına geldiyseniz ya da aradığınız aşkı yakınlarınızda bulamıyorsanız ve aşka değer veriyorsanız sitemizde ücretsiz ilan ile aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Üyeliksiz olarak ciddi evlilik düşünen bayanları tanıma fırsatını bulabileceğiniz bu platformda yüzlerce bayan ile konuşabileceksiniz ve aralarından kafanızın en çok uyuştuğu kalbinize sevgi tohumlarını ekebilen bayanlar ile evlilik yolunda ilerleyebileceksiniz. Sizlerin aradığı kriterlere bağlı olarak bekar bayanlar, boşanmış bayanlar ya da dul bayanlar ile iletişime geçecek ve kalbinizi sıcacık yapabilecek olan o insanı bulabileceksiniz.

Evlenmek istiyorsanız karşı tarafın ilgisini çekmeniz gerekiyor. Ne kadar kibar ve anlayışlı, ortak hobileriniz olduğunu onlara belli etmelisiniz Çünkü evliliği ayakta tutmakta olan temellerden birisi karşı taraf ile iyi bir şekilde anlaşmanız ve hoşgörü içerisinde bunu sürdürmenizdir. Evlilikten önce bunu anlayabilmek adına da iyi bir şekilde birbirinizi tanımalı ve her ayrıntınızı öğrenene kadar sohbet etmeniz gerekmektedir. Gerçek bir buluşma ayarlayıp yüz yüze buluştuktan sonra da karşınızdaki eş adayını iyice tanıyarak evlilik kararını verebilirsiniz. Bu sayede sağlam ve uzun bir evlilik yapabilirsiniz.

Bayanların evlilik ilanları, Ciddi bayanların evlilik ilanları
, bayanların evlenme ilanları


Bu ilana 1 mesaj yazıldı
 1. ciddi bayan arıyorum 55 / 65 yaş arası yaşım 54

Evlilik Mesajları

 • yanlızım Murat

  Selam ben urfada murat yasim 35 cidi dürüs evlenme amacıyla bayanları bekliyorum no 05425594406
 • yanlızım Tolga

  Selam ben Tolga hataydan yaş 42 boy 1.76 esmerim kendi iş yerimi işletmekteyim daha önce evlilik geçirdim ciddi anlamda sevgi dostluk ve aşk arayan bir bayanla tanışmak istiyorum bana uygun olduğunu düşünen varsa tanımak isterim tlf 0542 282 5530 not tercihim hatay yada yakın iller den olması
 • yanlızım Orhan

  Bayan arkadas ariyorum evlilik amacli Gözlerimde tütecek deli gibi sevecek ömür boyu sürecek benimle ağlayıp gülecek bir aşk sevgili. Memur Orhan 0543 723 96 20 istanbul bayrampsasada 3+1 kendi dairemde bekar yalniz yaşıyorum. 51 yas 175 by 75 kg Emeklilik doldu yurt disi tekliflere de açığım (Yesil...
 • yanlızım hasan

  ben çok çiddi türbanlı eş hatun arıyorum allahadan korkan kişiyi arıyorum ist yaşıyorum 05056764249
 • yanlızım evlen

  Selam selçuk bey. İlanınızda bulunan iletişim bilgileri silinmiştir.