Evlenmek istiyorum erkek arıyorum diyen bayanlar

10 05 2018 20:00 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 52 kez incelendi

Yirmi birinci yüzyıl da kadınların iş hayatında başarılı olmaları ve kendi paralarını kazanabilmelerine rağmen, Aşk hayatında başarılı olamayan çok sayıda bayan arkadaşlar internet aracılığı ile evlenecek erkek arkadaş bulabilmek için Evlenmek istiyorum, Evlenmek istiyorum erkek arıyorum, Evlenmek istiyorum erkek arkadaş arıyorum gibi düşünceler akıllardan geçmiyor değil.

Genç kadınlar, her zamankinden daha fazla kendinden emin, bir erkek arkadaş arayışında değil, kendi hedeflerine odaklanarak rahatça. Cinsiyetin bir spor olabileceğini biliyorlar ve erkekler eklenebilir, belki de yutulabilirler. Yine de bulduklarım bu kadınlar için belli bir noktada, genellikle yirmili yaşların ortalarına kadar, nişanlanmak ve evlenmek önemli hale geliyor.

Bu bin yıllıklar bir kayanın altında yaşarlar veya boşanma istatistiklerini duymadılar ya da Katie ve Tom, Demi ve Ashton ve hatta eski zamanlayıcılar Tipper ve Al’in ayrılıklarını fark etmediler. Bu gruba ve 30’lu yaşlarındaki kadınlara 80’li yaşlarına ne olacaksa, eşleri olmasalar bile anlamlı bir şeyleri kaçırmalarına dair yaygın bir duygudur. “Wifing” e önemli bir deneyim olarak yaklaşan dullar, boşanmalar ve belli bir yaşta hiç evlenmemiş kadınlar var. Birkaçımız on yıllardır ruhlarımıza kazınmış olanlardan kaçabiliriz – bu bir eş olmak önemlidir. İşin avantajları engelleri vurur.

Her birimiz, kişisel deneyimlerimize dayanarak evliliğe kısmen yanıt veririz – bir erkekle tanışırız ve onun “bir” olduğuna ve uygun bir süre sonra birlikte karar verdiğine inanırız (bu, biyolojik bir saat yüzünden tırmanabilir. Bir kadın annesinin evlenme baskısından kısmen olumsuz etkilenir – negatif, pozitif veya karışık. Büyük bir toplum da kısmi bir etkidir, her zaman evlilikten daha iyi bir romantik sevginin olmadığını garanti eder. Ülkenin her yerinden. Büyük şehirler, küçük kasabalar, köyler ve kırsal alanlar. Yaşları, sosyal tabakaları ve etnik kökenleri farklıdır, ancak farklı arka planlarına rağmen, evliliğe yönelik tutumları çarpıcı biçimde benzerdir.

Kadınların yüzde 80’i romantik aşka göre evlilik kararı almaktadır. Böyle bir aşka sahip olmanız için evlilik sitemiz sizlere bu yönde hizmet sunmaktadır. Evlenmek isteyen erkeklerle tanışmak arkadaş olmak için ilan veya mesaj göndermeye başlayın. Kısmetiniz bol olsun.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim Misafir

  Dulum elli iki yaşındayım ve cidden evlenmek istiyom yanliz yasiyorum ciddi olan arasın 35_45 yaşları.
 • Anonim Misafir

  Selam ben kamudan emakli saygıya önem veren biriyim evlenmek istiyen bayanlar 05360293129 mesaj atabilir veya aryabilir çocuklu veya çocuksuz önemli deyil yeterki dürüstce yalan olmasın dürüstce açk konuşsun benim için yeterlidir yaş benim için sorun deyil saygılarmla
 • Anonim Misafir

  Sızlerı beklıyomm
 • Anonim Misafir

  Merhaba emine hanım niyetin citiyse 05360293129 mesaj atın konuşalım evlenmek istiyen herkes atabilir
 • Anonim Forex Watchers

  Merhaba nesrin hanım ben ibrahim 37 yas 175 BY 70 KG yesil ELA gozlu ciddi durust bekar hic evlenmemis biriyim bu yasıma ragmen hic evlilik YAPMADIM garson um okumak kısmet olmadı calısıyorum bende aslen KONYALIYIM DOGMA BUYUME AKSARAYDA DOGUP BUYUDUM ISTANBULDA CALISIYORUM SENI TANIMAK ISTIYORUM LU...