Evlenmek istiyorum erkek arıyorum diyen bayanlar

10 05 2018 20:00 tarihinde, Evlilik kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 93 kez incelendi

Yirmi birinci yüzyıl da kadınların iş hayatında başarılı olmaları ve kendi paralarını kazanabilmelerine rağmen, Aşk hayatında başarılı olamayan çok sayıda bayan arkadaşlar internet aracılığı ile evlenecek erkek arkadaş bulabilmek için Evlenmek istiyorum, Evlenmek istiyorum erkek arıyorum, Evlenmek istiyorum erkek arkadaş arıyorum gibi düşünceler akıllardan geçmiyor değil.

Genç kadınlar, her zamankinden daha fazla kendinden emin, bir erkek arkadaş arayışında değil, kendi hedeflerine odaklanarak rahatça. Cinsiyetin bir spor olabileceğini biliyorlar ve erkekler eklenebilir, belki de yutulabilirler. Yine de bulduklarım bu kadınlar için belli bir noktada, genellikle yirmili yaşların ortalarına kadar, nişanlanmak ve evlenmek önemli hale geliyor.

Bu bin yıllıklar bir kayanın altında yaşarlar veya boşanma istatistiklerini duymadılar ya da Katie ve Tom, Demi ve Ashton ve hatta eski zamanlayıcılar Tipper ve Al’in ayrılıklarını fark etmediler. Bu gruba ve 30’lu yaşlarındaki kadınlara 80’li yaşlarına ne olacaksa, eşleri olmasalar bile anlamlı bir şeyleri kaçırmalarına dair yaygın bir duygudur. “Wifing” e önemli bir deneyim olarak yaklaşan dullar, boşanmalar ve belli bir yaşta hiç evlenmemiş kadınlar var. Birkaçımız on yıllardır ruhlarımıza kazınmış olanlardan kaçabiliriz – bu bir eş olmak önemlidir. İşin avantajları engelleri vurur.

Her birimiz, kişisel deneyimlerimize dayanarak evliliğe kısmen yanıt veririz – bir erkekle tanışırız ve onun “bir” olduğuna ve uygun bir süre sonra birlikte karar verdiğine inanırız (bu, biyolojik bir saat yüzünden tırmanabilir. Bir kadın annesinin evlenme baskısından kısmen olumsuz etkilenir – negatif, pozitif veya karışık. Büyük bir toplum da kısmi bir etkidir, her zaman evlilikten daha iyi bir romantik sevginin olmadığını garanti eder. Ülkenin her yerinden. Büyük şehirler, küçük kasabalar, köyler ve kırsal alanlar. Yaşları, sosyal tabakaları ve etnik kökenleri farklıdır, ancak farklı arka planlarına rağmen, evliliğe yönelik tutumları çarpıcı biçimde benzerdir.

Kadınların yüzde 80’i romantik aşka göre evlilik kararı almaktadır. Böyle bir aşka sahip olmanız için evlilik sitemiz sizlere bu yönde hizmet sunmaktadır. Evlenmek isteyen erkeklerle tanışmak arkadaş olmak için ilan veya mesaj göndermeye başlayın. Kısmetiniz bol olsun.


Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim Kürşat

  Selamlar Türkiye den ben Kürşat benimle evlenecek dürüst bir eş hayat arkadaşı arıyorum mesleğim turizm pide ve pizza ustasıyım detaylı konuşup tanısıtmak isteyen 5511869079 nom not ciddi olan arasın yada mesaj atsın
 • Anonim evlen

  Kaldırılmıştır esra hanım
 • Anonim Esra

  Ilanim kalksın lutfen
 • Anonim Ertan

  Selam bayanlar ben Bursa'dan ertan yaşım 40 boyum 1.77 kilom 75 ela gozlyum ben Bursa ve çevresinden bir bayanla tanışmak istiyorum eğer anlasisakta evlilik istiyorum. Ciddi bayanlar arasın 0552#400#48#42
 • Anonim Murat kılıc

  Selam ben urfadan murat yasim 37 cidi dürüst bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum no 05425594406