Şehir Seç Eşini Bul

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış eş arayanlar, İkinci evlilik yapmak isteyen bayanlar dahil birçok kişi için oluşturduğumuz evlilik sitemizde Boşanmış eş arayan erkekler ve kadınlar kendilerine uygun biri ile tanışarak bu ilişkilerini evlilik ile taçlandırma imkanı elde etmektedir. Sitemiz içerisinde gerekli olan tüm önlemleri almış olmanın ferahlığını yaşarken evlilik müessesinin gerektirdiği ciddiyet ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Birçok kişinin hayali olan evlilik için birbirinden farklı beklenti ve özellik arayışları bulunmaktadır. İnsanların bu süreç için tecrübeli ve evlilik kavramının ne anlama geldiğini deneyim etmiş insanlar ile tanışma gibi bir beklentileri de bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boşanmış ya da bekar olan birçok kişinin bulunduğu sitemizde insanların kendilerine uygun eş arayışına eşlik ederek onlar için en uygun kişilerle tanışmalarında gerekli gayret ve çabayı gösterdiğimiz den emin olmalarını istemekteyiz.

Boşanarak daha önceki evlilikte var olan hataların farkına varmış olan ve evlilik sürecinde yapılması gerekenleri tecrübe etmiş olan kişiler bir diğer evliliklerinde daha sorunsuz ve huzurlu bir birliktelik yaşadıkları görülmektedir. Birçok kişinin kendisine göre belirlediği sebeplere dayanan boşanmış eş aramak bazı zamanlarda çocuklu bir birey ile evlenmek gibi nedenlere de dayanmaktadır.

eş arayan erkekler

İnsanların isteklerine göre hareket ederek İslami çerçevelerde bir birliktelik yaşamaları ve insanlarla tanışmaları için gereken tüm önlemleri almış olup sitemizde her gün daha iyiye gitmek için çalışmalara da devam etmekteyiz. Kişilerin isteklerine uygun olan kişiler ile tanışarak hoş sohbetler eşliğinde başladığı yolculuğun evlilik ile taçlandırılması bizleri oldukça mutlu ederek ilham kaynağımız olmaktadır.

Boşanmış Bayan Eş Arayanlar

Boşanmış bayan eş arayanlar sitemiz içerisinde kendi kriterlerine uygun olan güvenilir kişiler ile tanışarak hoş sohbetler eşliğinde yeni birliktelik oluşturmak istemektedir. Gereken tüm önlemleri alarak eş adaylarının birbiri ile güvenilir ve hoş sohbetler etmesi için elimizden gelen tüm çabayı göstermekle birlikte kişilerin bu süreç için kendilerine uygun eşi bulması için oluşturduğumuz platformda birçok hayat hikayesi ve birbirinden farklı insanlar bulunmaktadır.

MESAJ GÖNDER EŞİNİ BUL

Birçok erkeğin evlilik tecrübesi edinerek kendi sınırlarını ve doğrularının farkına varmış olan bayanlar ile birliktelik yaşamak istedikleri görülmektedir. Boşanmış ya da hiç evlenmemiş tüm insanların kayıt olabileceği sitemizde bayanların boşandıktan sonra bu platform sayesinde hatalarının farkına vararak mutlu ve yeni bir evlilik kurduklarını da görmekteyiz.

Boşanmış Erkek Eş Arayan Bayanlar

Boşanmış erkek eş arayan bayanlar kendilerine uygun olan bireylerle tanışma fırsatı yakalayarak sitemiz aracılığında hoş sohbetler ederek yeni bir birliktelik kurmaları mümkündür. Evliliklerinde sorunlar yaşayarak boşanmış olan erkeklerin bu sonlandırdıkları evliliklerinden yola çıkarak farkına vardığı hatalar diğer evliliklerinde yol gösterici olmuş olacak ve bu süreçte daha doğru adımlar atmasını sağlayacaktır. Bayanların boşanmış erkekler ile evlilik yaşamak istediği ve tecrübeli erkekler eşliğinde bu süreçte sorunsuz bir birliktelik yürütmek istedikleri görülmektedir.

Boşanmış Eş Arayanlar
Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış erkek eş arayan bayanlar istedikleri doğrultusunda İslami çerçevede kendilerine uygun olan erkekler ile tanışma imkanı yakalamaktadır. İnsanların bu sürelerinde güvenilir ve tecrübeli bir omuz arayışına destek olurken onlar ile bu mutluluğu paylaştığımızı bildirmek isteriz.

Evlenmek İsteyenler

Evlenmek isteyenler sitemiz sayesinde kendilerine uygun olan insanlar ile güvenilir bir platformda tanışma ve daha sonraki süreçler için evlenme imkanı elde etmektedir. Güvenilirliğin esas olduğu sitemizde aynı zamanda çiftlerin mutluluğu için elimizden geleni yapmakla birlikte onların evlilik hayalini gerçekleştirmesi bizi iyi işler yapmak için daha da kamçılamaktadır. Evlenmek isteyen birçok yaş grubunun bulunduğu sitemizde insanlar kendi kafalarına uygun olan insanlar ile tanışarak seviyedeki boyutta bu ilişkilerini yürütme imkanı yakalamaktadır.

Ayrılmış Eş Arayan Bayan ve Erkek İlanları

Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum
Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum yaşım 42 boyum 178 kilom 75 Boşandım, çocuğum yok, yalnız yaşıyorum. Hem yalnız olmuyor hem de çocuğum olsun istiyorum. Devamı »
40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum
40 50 yaşlarında boşanmış hayırlı bir eş istiyorum yasim 41 istanbul dogumluyum istanbul avrupa yakasinda oturuyorum boy 156 kilo 58 kumral ela gozluyum. Adı: Nurdan Devamı »
Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum
Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil. Yaşım 42 boyum 180 daha önce bir kez evlilik yaptım ve ayrıldım. Devamı »
Hayatımın aşkını bulmak istiyorum
Hayatımın aşkını bulmak istiyorum Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım cocugum yok kendi evim maddi manevi bir sıkıntım Devamı »
Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum
Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum yaşım 42 boyum 178 kilom 75 Boşandım, çocuğum yok, yalnız yaşıyorum. Hem yalnız olmuyor hem de çocuğum olsun istiyorum. Devamı »
Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum
Tercihen boşanmış, çocuksuz, bir hanım arıyorum yaşım 42 boyum 178 kilom 75 Boşandım, çocuğum yok, yalnız yaşıyorum. Hem yalnız olmuyor hem de çocuğum olsun istiyorum. Devamı »
Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum
Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil. Yaşım 42 boyum 180 daha önce bir kez evlilik yaptım ve ayrıldım. Devamı »
Hayatımın aşkını bulmak istiyorum
Hayatımın aşkını bulmak istiyorum Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım cocugum yok kendi evim maddi manevi bir sıkıntım Devamı »
Nasipse evlilik düşünüyorum
Nasipse evlilik düşünüyorum 42 yaşindayim evlenip boşandım. Ailemle yaşıyorum Trabzon da. Allah nasip ederse buradan hayırlı bir ınsan çıkarsa evlilik düşünüyorum. Adı: Ayşe Yaş: 42 Devamı »
Eski eşimde bulamadığım sevgiyi huzuru mutluluğu ikinci evlilik de yaşamak istiyorum
Eski eşimde bulamadığım sevgiyi huzuru mutluluğu ikinci evlilik de yaşamak istiyorum 1967 İstanbul doğumluyum ismim Melek kahverengi göz rengim ikizler burcu kadınıyım dobraciyim dedikoduyu asla Devamı »
Gel yuva kuralim
Gel yuva kuralim ben Yusuf 50 yasında 1 evlilik yapmış ihanetten bosanmis alkol sigarası olmayan konyada yaşayan isinde gücünde olan allah korkusunu bilen birisiyim Adı: Devamı »
Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum
Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum ben Murat Kahramanmaraş Elbistanlıyım 40 yaşındayım 1 evlilik yaptım ayrıldım. Bir tane oğlum var yaşıma uygun evlilik adına Maraş tan Devamı »
Mutlu olmak istiyorum
Mutlu olmak istiyorum 44 yaşındayım 1 75 boy 92 kilo ela gözlüyüm kendi evimde yaşıyorum 2 çocuğum var kızım annesinden kalıyor oğlum 20 yaşında. Adı: Devamı »
Sadece ciddi beyler
Sadece ciddi beyler yazsın ismim melek 31 yaşındayım boyum 167 kilom 57 ela gözlü sarışın minyon bir bayanım daha önce evlenip ayrıldım ailemle yaşıyorum. Adı: Devamı »
Hayat arkadaşı arıyorum
Hayat arkadaşı arıyorum evlilik yapmak niyetim bunu da iyi biri ile gerçekleştirebileceğim buna inancım tamdır 66 dul 176 -87 atletik yapıya sahibim iki oğlum var. Devamı »
Mutlu bir yuva kurmak istiyorum
Mutlu bir yuva kurmak istiyorum Adana da ikamet ediyorum bir evlilik yaptım çocuğum yok temiz bir sayfa açmak istiyorum 1.75 boyunda 70 kiloyum fabrikada çalışıyorum Devamı »
İkinci baharimi yaşamak istiyorum
İkinci baharimi yaşamak istiyorum, yeniden evlenmek istiyorum. Adim murat yaşım 40 Ankara Haymana da yaşıyorum daha önce bir evlilik yaptım boşandim iki çocuk babasiyim. Adı: Devamı »
Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan
Allah’u Teala’nın emirleri doğrultusunda yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. 43 yaşındayım, Boy: 1,85 Kilo: 85. İslami yaşamak isteyen birisiyim hamdolsun. Adı: Şammas Yaş: 43 Şehir: Devamı »
Evlilik sitesi
“Evlilik sitesi” aradım burayı buldum ve evlilik için ilan oluşturdum. İstanbul kartal dan evlilik isteyen, evlenmeyi düşünen bayan arkadaş arıyorum. İsim: Murat Yaş: 45 Nereden: Devamı »
İç Güveysi Arayan Bayanlar
İç Güveysi Arayan Bayanlar İle Tanışmak İçin En Doğru Adresteniz. Belli ki iç güveysi olmak isteyen erkekler ile evlenmek isteyen bayanların bakmakla yükümlü annesi, babası, Devamı »
Mutlu olmak kimim uğrunda sen yanımda ol bana yeter
Mutlu olmak kimim uğrunda sen yanımda ol bana yeter. Ben hüsamettin denizlide yaşıyorum evlendim ayrıldım. Tekstille uğraşıyorum. Adı: Hüsamettin Yaş: 35 Nereden: Denizli. Devamı »
Esi vefat etmiş bayan arkadaş arıyorum
Eşi vefat etmiş bayan arkadaş arıyorum
. Konya da yaşıyorum. 52. yasında boşanmış bir erkeğim. Gerçekten evlenmek isteyen eşini kaybetmiş kapalı türbanlı Allah Korkusunu bilen sıcak bir yuva kurmak isteyen sadık bir eş isteyenler bana yazabilir. Devamı »
ikinci baharımı yaşayacağım hayat arkadaşımı arıyorum
ikinci baharımı yaşayacağım hayat arkadaşımı arıyorum. Ben Hasan yurtdışında yaşıyorum. 48 yasındayım 176 boyunda 85 kiloyum. Adı: Hasan Yaş: 48 Boyu: 1/76 Kilo: 85 Nereden: Devamı »
Hafif psikolojik engelliyim
38 yaşındayım bir evlilik yaptım bosandim çocuğum yok. Esimi sever sayarım gayet ılımlı sakın romantik biriyim.  Devamı »
Dul Boşanmış Bayan Arıyorum ↗
Güvenilir dürüst boşanmış bayan arkadaş arıyorum. Adı: Hakan. Yaş: 25. Nereden: Ankara. Medeni durumu: Bekar. Mesajı: ismim hakan 25 yaşındayım bekarım.
Sevmek ve sevilmek istiyorum
Sevmek ve sevilmek istiyorum. Ben 49 yaşımdayım boşandım iki kız evladım var velayeti annesinde. 25 yıldan beri özel sektörde çalışmaktayım. Adı: Tamer Yaş: 49
Sakarya dan hayat arkadaşı arıyorum
Sakarya dan hayat arkadaşı arıyorum ismim Özcan Sakarya da oturuyorum eşinden boşanan birisiyim. Kendime ait evim var.
Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış Bayan Arıyorum

Boşanmış erkeğim, boşanmış bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklerin dikkat etmesi gereken püf nokta ilan verirken kendilerini en güzel şekilde ifade ederek, karşı tarafın güvenini kazanmaktır. Baştan sağma, eksik bilgilere sahip evlilik ilanlarının başarılı olması oldukça zordur. Bu nedenle kendinizi en iyi şekilde ifade etmekten kaçınmayın.

YORUMLAR
 1. birol dedi ki:

  60 yaşında 175 boy 76 kiloda genç görünümlü dinamik bir evi ve emekli maşı olan sessiz eşi ölmüş çocuksuz kimsesiz biriyim. Yaşıma uygun çocuk sahibi olmayı isteyen çalışan bir bayanla önce tanışmak istiyorum.

 2. Yaşar dedi ki:

  BEN SADECE 30, 35 YAŞ GİBİ DİNİNE BAĞLI YAŞAYAN ÇOCUKSUZ SİGARA VE ALKOL KULLANMAYAN Bİ BAYANLA EVLENMEK İSTİYORUM. 40 YAŞINDAYIM BENDE DİNİNE BAĞLI YAŞIYORUM.

 3. Recai cakmak dedi ki:

  Adım Recai konyaliyim 43 yaşındayım.elektrik santralinde çalışıyorum bir evlilik yaşadım ama anlasamayip ayrıldık uzun zamandır bulamadığım huzuru saygıyı sevgiyi bulmak için yeniden evlilik niyetindeyim nasip kısmet tabiki içki kumarim yok dininin gereklerini yerine getirmeye çalışan biriyim

 4. Ali dedi ki:

  Emekliyim yaş 59 boşandım 47-55 yaş arası uyumlu bayanla tanışmak isterim

 5. Necip dedi ki:

  Mrb ismim necip 36 yaşındayım benimle ewlenmek isteyen varsa Van merkezde yasiyurom

 6. Hakan dedi ki:

  Merhaba ben Hakan 44 yaşımdayım sivasta yaşıyorum kendime ait iş yerim var ticaretle uğraşıyorum ekonomik sorunum yok niyeti evlilik olan bir bayanla tanışmak istiyorum

 7. Memet dedi ki:

  Merhaba ben 46 yaşındayım Pendik civarında seveceğim bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum

 8. S, gülagac dedi ki:

  Aslen Manisaliyim, fakat yurt disinda yasiyorum aradigim Es adayi 40 ile 45 yas arasi olabilir

 9. Gökhan dedi ki:

  42 yaşında tır şöförü yüm içinde Allah korkusu olan kapalı namazında bir hanım efendiyle evlilik düşünüyorum. Ben iki yıl önce boşandım.

 10. Nurettin dedi ki:

  Bizi bu meyus hal ve tavırlar bitiriyor açıkçası. Çünkü geleceğin güzelliklerini görmekten alıkoyuyoruz kendimizi.”

 11. Ali dedi ki:

  45 yas ve 55 yas arası dul veya hiç evlenmemiş, insanlığın ne olduğunu kavramış bir hanıma ihtiyacım var. Uygun olan bayanların mesajını bekliyorum. Ben esi menfaat etmiş emekli çalışkanım tokatliyim

 12. Haşmet tatlı dedi ki:

  Sitenizi çok iyi buldum ben Burdur Bucak’ta yalnız yaşıyorum maddi durumu iyi bir 50 yaşlarında bir hamfendi arıyorum

 13. Nevzat dedi ki:

  Selam nasilsin gerçekten ciddiyim seninle tanişmak istiyorum ben ciddiyim kocaelide

 14. Ahmet dedi ki:

  Adım Ahmet 183cm boyda 96 kilo beyaz tenli 40 yaşında birkişi yim daha önce evlendim ayrıldım 1 oglum var velayeti annesinde şuan antalyada yaşıyorum yaş boy kilo gibi sorunlarım yoktur sadece karşılıklı saygı sevgi çerçevesinde birbirliktelikle evlenmek istiyorum

 15. Fehmi Dogan dedi ki:

  Fehmi Dogan 02-12 1973 doğumluyum boşanmış iki çocuk babası bir oğlum var birde kızım oğlum ve annesi Türkiye de ben ve kızım almanya dayız fegmi47dogan@mail.com

 16. Aydın dedi ki:

  Saygı sevgi ve huzur içinde yaşamak isteyen namaz kılan bir hanim efendi arıyorum tşk ederim

 17. Avni eyüboğlu dedi ki:

  Eşimden ayrı yaşıyorum 32 yaşındayım kendime uygun eş arıyorum evim işim var yanlız yaşıyorum

 18. Samet dedi ki:

  Selam ben Samet İstanbul’dan bayan arkadaş arıyorum. İstanbul içi ciddi düşünen evlilik gibi bir planı olan ileriye dönük düşünen sevgi saygı merhamet huzur arayan ciddi bayan arkadaşlardan mail bekliyorum. Yaşım 35 evlendim ayrildim 1 kizim var benimle yaşamıyor. ben yalnız yaşıyorum evim var isimde gucumde birisiyim. Alkol kullanmıyorum sosyal birisiyim neşeliyim yakışıklı kibar bir insanım alçak gönüllü biriyim. Karşımdakinin de bu özellikleri taşımasını istiyorum. En azından saygılı ve dürüst olması benim için çok önemli. İstanbul içi bayan arkadaşlar bana epostamdan mail atabilirler
  sametgenc531@gmail.com

 19. Gokay dedi ki:

  37 yaşında daha önce evlilik yapmamış biriyim niyetim evlilik tanışıp kısa sürede evlenmek istiyorum

  1. Rasim dedi ki:

   Merhaba Ismim Rasim isdanbulda yaşıyorum azerbaycanliyim evlenib ayrildim durust bir bayan arıyom 30 35 yaş arası 35 yaşindayim

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler