Evlenmek isteyen bekar hemşirelerAna sayfa / Evlilik / Evlenmek isteyen bekar hemşireler

Evlenmek isteyen bekar hemşireler, Hemşire eş arıyorum diyenler, hemşire kadın ve erkek arkadaşlara özel evlilik ilanları tanışma sitemize hoş geldiniz. Üyeliğe gerek olmadan ve tek kuruş ödemeden evlilik ilanı gönderebilirsiniz.

Sağlıkcı arkadaşlar bizlerin baş tacıdır. Hemşire bir bayanla ciddi bir yola baş koymak istiyor olabilirsiniz. Ama şu bir gerçekki hemşire bayanlarla tanışma, aynı ortamda buluşmak biraz zor olabilir. Evlenmek isteyen bayanlar sitesi sayesinde bu zorluğu ortadan kaldırıp sizleri hemşire bayanlarla buluşturuyoruz.

EVLENMEK İSTEYEN HEMŞİRELERE KENDİNİZİ TANITIN

“Evlenmek isteyen hemşireler” ile temas haline geçmek için evlilik ilanı vermeniz gerekmektedir. Ücret ödemek yok ve üye olmak yok. Kolay ve hızlıca evlilik ilanı oluşturup kendinizi tanıtın ve evlenmek isteyen hemşire bayan arkadaşlar ile selamlaşın. Hemşire arkadaşlar da her insan gibi evlenmek mutlu bir yuva kurmak ister. Fakat evleneceği kişiye tam anlamıyla güvenebilmeyi ister. Öyle bir evlilik ilanı oluşturun ki mesajınızı okuyan kişi sizden elektrik alabilsin. Kısa ve itici ilan oluşturmaktan sa detaylı tanıtıcı ilan vermenizi önemle tavsiye ederiz.

HEMŞİRE ARKADAŞLARA MESAJ YAZIN

Evlenmek isteyen hemşireler gibi evlenmek isteyen doktorlar da web sitemize üye olmadan evlilik ilanını gönderebilirler.

Evlenmek İsteyen Doktorlar

Evlenmek isteyen doktorlar tarafından kullanılan DR evlilik sitemiz tamamen ücretsiz ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Evlenmek istiyor ancak 

EVLENMEK İSTEYENLER

Evlenmek isteyen bekar hemşireler


2 yorum

 1. Ersin
  Yaş: 35
  Boy: 183
  Kg:80
  Memleket: Eskişehir
  Yaşadığım yer: Antalya
  Meslek: Özel Güvenlik Görevlisiyim
  Aradığım yaş: 24 – 36 yaş arası bayan ile tanışmak ve niyetim ciddi evlilik düşünüyorum ve taliplerimi bekliyorum. Yalan dolan para avcısı olanlar uzak dursun lütfen namazında niyazında olan dürüst saygılı eş adayı arıyorum. evlenip yuvamı ailemi kurmak istiyorum Antalyada yaşıyorum öncelik antalya olursa sevinirim ama diğer illerde yazabilir♥️🌹

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*