Şehir Seç Eşini Bul

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar

35-40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar, genellikle kariyerlerinde yol almış, hayatlarını kurmuş ve geleceklerini planlamış kadınlardır. Bu yaş aralığındaki bayanlar için evlilik, genellikle istikrarlı bir birliktelik ve güvenilir bir partner bulma arzusundan kaynaklanır. Bu dönemde evlenmek isteyen bayanlar, genellikle kariyerlerinin zirvesine ulaşmış, kendine güvenen ve ne istediğini bilen bireylerdir.

Bu yaş aralığındaki bayanlar, evlilik için kararlılıkla bir arayış içindedirler ve bu süreci ciddiye alırlar. Özellikle kariyer hedeflerine ulaşmış, maddi durumu stabil olan ve ilişkide denge arayan bayanlar, genellikle 35-40 yaş arası evlenmek isteyenler kategorisine girer.

35-40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar, kendi hayatlarını yoluna koymuş ve artık mutlu bir ilişki ve aile kurma düşüncesindedirler. Bu nedenle, bu yaş aralığındaki bayanlar için evlilik, yaşamlarının bir sonraki aşaması olarak görülür. Bu bayanlar için, evlilik beraberinde mutluluk, uyum ve huzur getirecek birliktelik anlamına gelir.

Evlenmek isteyen bayanlar için en önemli konu ise karşılarında kendilerini tamamlayacak, hayatlarını paylaşmak istedikleri bir eş bulmaktır. Bu nedenle, 35-40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar genellikle ilişkilerinde ciddiyet, dürüstlük ararlar.

35 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Kadın Arkadaşlar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 35 – 40 yaş aralığındaki kadınlar tanışma ve arkadaşlık konusunda son derece ciddidirler. Hele ki söz konusu evlilik olursa hiç şakaları yoktur ve bir yola çıktıkları eşini asla yarı yolda bırakmazlar.

sari-papatya-dugun-yuzukleri
sari-papatya-dugun-yuzukleri

Buda tam olarak bayanların evlilik konusunda ne kadar ciddi olduklarının sadece bir göstergesidir. Bir aile kurmak isterler, bir ev inşa etmek ve doğru şeyler yapmak isterler. Ayrıca işten eve gelecek olan bir hayat arkadaşının olduğunu bilmenin rahatlığını yaşamak ister.

Kadınların büyük çoğunluğu ilişkilerinin istekleri doğrultusunda gelişmesinde mutlu olurlar. 35 40 yaş arasındaki bayanlar için evlilik nihai hedeftir. İlk buluşma tanışma sırasında fark edeceğiniz şeylerden biri de, evlenmek için ne kadar hevesli olduğu anlamaktır. Eğer bunu başarabilirseniz, doğru yolda olduğunuzu gösteren bir işaret olabilir.

MESAJ GÖNDER

35 40 yaş arası evlenmek isteyenlerin evlilik yolunda ciddi olup olmadığını anlamak aslında oldukça kolaydır. Mesela görüştüğünüz kadın ebeveyninin mutlu evliliğini sık sık gündeme getiriyorsa ve annesinin hali hazırda nasıl evlendiğinden bahsediyorsa, evlenmeye istekli bir kadınla birlikte olduğunuzu anlayabilirsiniz.

35-40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Kadınlar

Genellikle gençliğe ve güzelliğe aşırı önem veren bir toplumda, 40 yaşın üzerindeki kadınlar için flört dünyasında evlilik için bir eş bulmak zor olabilir. Ancak aşkın bir son kullanma tarihi olmadığından dolayı; 40 yaş üstü kadınlar aşkı ve arkadaşlığı bulmak için bu yolculuğa çıkabilirler.

Günümüzde evlilik konusunda yaş sınırı kavramı giderek esnek hale gelmekte. Özellikle 30 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar için birçok farklı durum ve beklenti söz konusu olabilir. Bu yaş grubundaki bayanlar için evlilik deneyimi ve beklentileri genellikle daha farklı olabilmekte. Bu yaş grubundaki evlenmek isteyen bayanlara rehber olmayı hedefliyoruz.

40 Yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar

Her kadının aşkı bulma yolculuğu farklıdır ve bu özellikle 40 yaşın üzerindekiler için daha farklıdır. Toplumsal beklentileri bir kenara bırakıp kendi bireysel yolunuzu kucaklamanız çok önemlidir. Yaşınızın size olgunluk, kendine güven ve yaşam deneyimi gibi değerli nitelikler kazandırdığını ve bunların sizi çekici ve arzu edilen bir partner haline getirebileceğini anlayın. Potansiyel bir hayat arkadaşı için arzularınız ve beklentileriniz üzerinde düşünmek için zaman ayırın. Paylaşılan değerler, duygusal uyumluluk ve uzun vadeli hedefler gibi hangi niteliklerin sizin için en önemli olduğunu düşünün. Gerçekten ne istediğinizi bilmek, bilinçli kararlar vermenize ve hak ettiğinizden daha azına razı olmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Özellikle yaşlandıkça yeni insanlarla tanışmak zor olabilir. Uyumlu bir eş bulma şansınızı artırmak için, ilgi alanlarınıza uygun sosyal fırsatları aktif olarak araştırın. Kulüplere katılın, yeni hobiler edinin veya benzer düşünen bireylerle tanışabileceğiniz etkinliklere katılın. Sosyal çevrenizi genişletmek sadece özel biriyle tanışma şansınızı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda hayatınızı yeni deneyimlerle zenginleştirecektir.

Evlenecek bayanlarla tanisin
Evlenecek bayanlarla tanisin

Eş arama dünyasında gezinirken yeni deneyimlere ve insanlara açık olun. Konfor alanınızın dışına çıkmaya ve ideal bir partnerle ilgili önyargılı fikirlerinize uymayan bireylerle bağlantıları keşfetmeye istekli olun. Bazen, en beklenmedik ilişkiler en tatmin edici ilişkilere dönüşebilir.

Bu yolculuk boyunca öz bakıma ve kişisel gelişime öncelik vermeyi unutmayın. Fiziksel ve duygusal esenliğinizi beslemeye odaklanın, çünkü bu özgüveninizi artıracak ve pozitiflik yayacaktır. Size neşe veren faaliyetlerde bulunun, kendi kendinize düşünme pratiği yapın ve sağlıklı bir iş-yaşam dengesini koruyun. Kendinize iyi bakmanız sizi potansiyel partnerler için daha çekici kılmakla kalmayacak, aynı zamanda bir ilişkiye güçlü ve mutlu bir yerden girmenizi sağlayacaktır.

35 Yaşında Evlenmek İsteyen Kadınlar

Kadınların genç yaşta evlenmelerinin beklendiği günler geride kaldı. Bunun yerine, kadınlar artık yuva kurmadan önce eğitim, kariyer ve kişisel gelişim peşinde koşuyor. Ancak, 35 yaşındaki bazı kadınlar için bir hayat arkadaşı bulma ve evlilik yolculuğuna çıkma arzusu hala zor.

35 yaşında birçok kadın yirmili ve otuzlu yaşlarının başlarını kişisel gelişim, kariyerde ilerleme ve kendini keşfetmeye odaklanarak geçirmiştir. Muhtemelen güçlü bir bağımsızlık duygusu, öz farkındalık ve duygusal olgunluk geliştirmişlerdir. Bu yolculuk tatmin edici olsa da artık yaşam deneyimlerini, hayallerini ve hırslarını paylaşacakları bir partner özlemi içindedirler.

Evliliği çevreleyen toplumsal beklentiler değişmiş, kadınların kendi mutluluklarına ve kişisel tatminlerine öncelik vermelerine olanak sağlamıştır. Bununla birlikte, 35 yaşında evlilik arayışı bir dizi zorluklar ortaya çıkarabilir. Potansiyel partner havuzu daha küçük görünebilir ve flört ortamı gençlik yıllarından bu yana önemli ölçüde değişmiş olabilir.

Yine de bu yaş, bireylerin değerlerini, ihtiyaçlarını ve bir hayat arkadaşında ne aradıklarını daha net bir şekilde anlamaları nedeniyle daha derin bir bağlantı için fırsatlar da getirir.
Birçok kadın için 35 yaşında evlilik arzusu bağımlılık ihtiyacından değil, sevgi dolu ve destekleyici bir ortaklık kurma arzusundan kaynaklanır. Bağımsızlıklarını tamamlayabilecek, sorumluluklarını paylaşabilecek ve karşılıklı saygı ve desteğe dayalı bir yaşam kurabilecek birini ararlar.

35’li yaşlardaki kadınlar arasındaki evlilik arzusu, ilişkilerin ve toplumsal normların değişen doğasını yansıtmaktadır. Bu kadınlar bağımsızlıklarını ve kişisel gelişimlerini kucaklarken, aynı zamanda kararlı bir ortaklığın değerini de kabul etmektedir. İster aşkı organik olarak ister sosyal platformları aracılığıyla bulsunlar, 35 yaşındaki kadınlar evliliğe giden yolda özgüvenle, açık fikirlilikle ve kendi arzu ve ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak ilerliyor.

35 – 40 Yaş Üstü Evlilik Düşünen Adaylar

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar ile tanışıp, arkadaşlık kurmak istiyorsanız yapmanız gereken mesaj ada evlilik ilanı oluşturup kendinizi tanıtan yeterince bilgi içeren bir ilan oluşturmaktır.

evlenmek isteyen ciddi erkek
evlenmek isteyen ciddi erkek

Kendinizden bahsedin. Nasıl bir yapıda insan olduğunuzu belirtin. Yaşantınızdan, hobileriniz den ve aramakta olduğunuz bayanda bulunması gereken kriterleri aciklayin.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar ile evlilik sitemiz üzerinden üye olmadan tanışmak için evlilik ilanı vermek en doğru seçim olacaktır. Yaşamında kimsesiz, tek, yalnız, öksüz, sahipsiz bir bayanla evlenmek istiyorsanız mutlaka ilan vermeyi denemelisiniz.

40 50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

40 50 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar burada. Onlarla temas kurmak, yazışmak ve konuşmak istiyorsanız daha neyi bekliyorsunuz. Evlilik sitemizi ziyarette bulunan 40 ve 50 yaş aralığındaki bayanların büyük çoğunluğu eşinden boşanmış veya dul bireylerdir. Onlarla iletişim kurmanız için sizden kayıt olmanızı ve para ödemenizi istemiyoruz. Tek isteğimiz kendinizi anlaşılır bir dilde ifade etmenizdir.

35 40 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar
ilan ver

EVLİLİK İLANLARI

YORUMLAR
 1. Yigit dedi ki:

  Merhaba almanyada yasiyorum 45 yasindayim 1.80 boy 85 kilo atletik bir erkeğim ciddi düşünen bayanlar yazsin lütfen

 2. zekeriye ÇETİN dedi ki:

  selam DENİZLİDE YAŞIYORUM 41 yaşında 1.70 boy 95 kiloyom %92 engelliyim evlenmek istiyorum içinde allak korkusu olan bayan arıyorum

 3. Sezgin dedi ki:

  Merh.ben Sezgin yaşım 56 170 boy 68 kilo daha önce hiç evlenmedim Kendi evim var kendime hayat arkadaşı arıyorum

 4. Murat dedi ki:

  Merhaba ben Murat 1.87cm 98kg yesil mavi gözlü bir beyim. Bir talihsiz evlilik gecirdim .Iki cocugumuz var Annesinde ikamet ediyorlar. Almanyadan erken emekliyim,Türkiyeye temelli dönüs yapmak istiyorum. Merhametli adaletli anlayisli birisiyim.

 5. Şeref dedi ki:

  Selam ben İstanbul’dan şeref ne istediğini bilen kendine güvenen sevip sevilmek isteyen içinde Allah korkusu olan bir bayanla tanışıp izdivaç kurmak istiyorum

 6. Yusuf çelik dedi ki:

  Merhaba ben Yusuf yaşım 40 boyum 170 kilom 73 afyonda bir köyde yaşıyorum ciddi düşünen bayanlarla tanışmak istiyorum kendine güvenen bayanları bekliyorum sizde ciddi düşünüyorum diyorsanız gelin konuşalım

 7. Özcan dedi ki:

  Yaş 45 boy 184 kilo80 sarışın sportif birisiyim Allah korkusu olan birisiyim ikinci baharı yaşamak istiyor saygılı dürüst bir bayan arkadaş arıyorum evim var serbes meslekle urasiyom eşim olacak bayani baş tacı yaparım yeterli huzur saygı olsun

 8. Metin dedi ki:

  55 yaşında yalnız yaşıyan boşanmış halde bir makine mühendisiyim. Halen yoğun bir şekilde çalışıyorum 45 yaşını geçmemiş lise veya üniversite mezunu güzel anlayışlı dırdırcı olmıyan kendisi ile barışık kültürlü bir bayanla tanışarak evlenmek istiyorum.

 9. Kazım dedi ki:

  Selamünaleyküm hayırlı akşamlar adım Kazım Eskişehir de yaşıyorum yalnız 42 yaşındayım bekarım Allah nasip ederse mutlu olacağım hayat arkadaşı can yoldaşı arıyorum dürüst olsun sevgi saygı olsun yalan konuşmasın evine bağlı olsun pazara kadar değil mezara kadar beraber olacağım bir hayat can yoldaşı arıyorum 60 65 kğ olsun 1.60 1.65 boyunda 40 45 yaşları arasında olsun ister çalışan ister ev hanımı olsun çocuk olmasın türbanlı olması tercihim kapalı olan birini arıyorum niyeti ciddi olan yazsın dolandırıcılar yalancılar yazmasın

 10. Ali dedi ki:

  Romanyada yasiyorum 45 yasindayim ikinci baharimi yasayacagim sevecegim sevilecegim bir bayanla evlenmek istiyorum

 11. Bekir dedi ki:

  Ciddi bir eş arıyorum detayları nasip olursa daha iyi konuşuruz

 12. Davut dedi ki:

  Merhaba hanımefendi
  49 yaşındayım eşim geçen yıl vefat etti
  Merhametli Güleryüzlü eşine sadık ve saygılı bir hanımefendi ile evlilik düşünüyorum

 13. yusuf dedi ki:

  74 doğumluyum ,hiç evlenmedim,üniversite mezunuyum ve çaykurda çay eksperi olarak çalışmaktayım.Yaşıma uygun ve Rizeli olan hiç evlenmemiş bir bayanla evlenmek istiyorum. Lütfen ciddi olanlar ilgilensin.

 14. Faruk dedi ki:

  Merhaba ben Faruk yaşım 35 benim gibi ciddi bir şekilde evliliği düşünen yaşıma uygun bir bayanla evlenmeyi düşünüyorum

 15. taylan dedi ki:

  Merhaba antalya bolgesınde yasıyorum. Evim arabam ve işim var. Lutfen ciddi olanlar mesaj atsınlar.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler