SADECE CİDDİ BİR İLİŞKİ İÇİNAna sayfa / İzmir Evlilik İlanları / SADECE CİDDİ BİR İLİŞKİ İÇİN

Sadece ciddi bir ilişki için ilan veriyorum. 183 boy , 81 kg. İzmirde yaşıyorum. 32 yaşındayım. 27,28 gösterdiğimi söylerler. Üniversite mezunuyum ve master yaptım.

Adı: Cem

Yaş: 32

Nereden: İzmir

Boy: 1.83

Kilo: 81

Meşkuliyet: Kendi işi

Öncelikle şunu belirteyim abuk subuk bir ilişki arayışı içinde değilim. Maddi menfaat beklentisi olan kişilere cevap bile vermem. 183 boy , 81 kg. İzmirde yaşıyorum. 32 yaşındayım. 27,28 gösterdiğimi söylerler. Üniversite mezunuyum ve master yaptım. Kendi büromda çalışıyorum iyi bir işim var. Daha önce hiç evlenmedim. Fotoğraf yüklemememin nedeni tipimden dolayı değil mesleki nedenlerden dolayıdır. Hatta arkadaşlarım tipimin baya baya iyi olduğunu söyler:) Adliye büro arası yoğun iş temposu ve izmire muğladan sonradan gelmemden dolayı çok fazla arkadaş çevrem yok.

Abuk subuk arkadaşlık sitelerine tinder vs gibi de üye olmak istemedim. Çünkü oralarda vakit geçirmek gerekiyor ve üyelerinin çoğunun da ciddi ilişki amacında olmadığı aşikar. Aslında biriyle ömrün geçip geçmeyeceği yüz yüze geldiğinizde ilk dakikada belli oluyor. Benim hayat mottom da bu. İlk buluşmada o elektrik yoksa mümkün değil bir daha olmuyor. Açık söyliyeyim arkadaşlık bile olmuyor. Nette gezinirken bu siteye denk geldim. İlan vermek ilk etapta itici gelse de sonradan mantıklı geldi. Onun için ilanımı paylaşmak istedim.

Tanışma Teklifinde Bulunmak İçin Tıklayın

CİDDİ İLİŞKİ ARAYANLAR

İzmir Evlilik İlanlarıİlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*