Engelli hanımlarda yazabilirAna sayfa / Antalya evlilik ilanları, Engelli evlilik ilanları / Engelli hanımlarda yazabilir

Engelli hanımlarda yazabilir 43 yaşındayım yalnız yaşıyorum hiç evlilik yapmadım. 7 yıl önce iş kazası geçirdim şu an iyiyim koltuk değneğiyle yürüyorum.

Adı: Mehmet

Yaş: 43

Şehir: Antalya

Kiminle yaşıyor: Yalnız

Medeni hali: Bekar

Hobisi: Resim yapmak

Mail adresi: Mehmetdemirci.art.ressam@gmail.com

Merhaba ben Mehmet demirci, 43 yaşındayım yalnız yaşıyorum hiç evlilik yapmadım. 7 yıl önce iş kazası geçirdim şu an iyiyim koltuk değneğiyle yürüyorum. Emekliyim 2150 maaş alıyorum, bakım maaşı alma hakkımda var ama yalnız olduğum için alacak kimse yok. Kirada oturuyorum. Resim yapmayı seviyorum, evde resim yaparak vakit geçiriyorum. Engelli hanımlarda yazabilir.

MEHMET BEYE MESAJ GÖNDERİN

Engelli Evlilik İlanları

Eş Aramak İçin Sizde İlan Verin

Evlilik ilanı vererek profilinizde en çok önem verdiğiniz, hobileriniz vb. şeylere yer vererek bunları önemseyen kişileri ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca evlilik internet sitelerinde ilan arama bölümü de yer almaktadır. Burada istediğiniz şehirdeki ilanları listeleyerek arasından size uygun eş adayını seçebilirsiniz. İlanları ayrıca evlilik sitelerinin sosyal medya platformları üzerinden de yakından takip edebilirsiniz. Evlilik düşünen bayanlar için en uygun ilanlar bu sitelerde yer almaktadır.

Engelli hanımlarda yazabilir


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*