Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki ArıyorumAna sayfa / Yurtdışı Evlilik İlanları / Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki Arıyorum

Hollanda amsterdam’da yaşıyorum ciddi bir ilişki arıyorum boyum 1.86 çalışan bir kişiyim 6 yıl önce ayrıldım ve yalnızlık artık bana ağır geldi.

İsim: Erdem

Cinsiyet: Erkek

Ülke: Hollanda / Amsterdam

Boyu: 1.86

Medeni hali: Boşanmış

Merhabalar Hollanda amsterdam’da yaşıyorum ciddi bir ilişki arıyorum ben Hollanda Amsterdam’da yaşıyorum, boyum 1.86 çalışan bir kişiyim 6 yıl önce ayrıldım ve yalnızlık artık bana ağır geldi ve niyetim İnşAllah Allah korkusu olan saygılı ve sevgili bir eş arıyorum. Ciddi düşünen var ise kalbi ve niyeti temiz olan bayanlar umarım Allahtan karşıma çıkar. Saygı ve sevgiler

EVLİLİK MESAJI GÖNDER

Evlilik İlanları

Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki Arıyorum
Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki Arıyorum

Kazakistan Evlilik Sitesi

Kazakistan evlilik sitesi sayesinde tanışıp, evlenmek ve mutlu bir aileye sahip olmak kolaydır. Bunun için ciddi bir ilişkiye adım atmak için, doğru insan ile tanışılması Devamı »

Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki Arıyorum

Kırgızistan Evlilik Sitesi

Kırgızistan evlilik sitesi aktif son dönemde birçok çiftin evliliğine şahitlik yapıyor. Aradığınız eş adayları, ciddi evlilik arayan Kırgızistan ve farklı dillerde ki insanların kısa sürede Devamı »

Türkiye’ye gelmek evlenmek isteyen bayanlar

Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Eğer evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız ya da “ben evlenmek istiyorum” diyen bir bayansanız Devamı »

Hollanda’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollanda’dan evlenmek isteyen bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Eğer evlenme niyetiniz varsa ve Hollanda’dan bayanlar ile tanışmak istiyorsanız veya evleneceğiniz bayanın Hollanda’dan olmasını Devamı »

Hollanda Amsterdam’da Yaşıyorum Ciddi Bir İlişki Arıyorum

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız ya da Gürcistan’dan evlenmek isteyen bir bayansanız, sitemiz tamamen ücretsiz harika bir hizmet vermektedir. Evlilik hem kadınlar hem Devamı »15 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*