Mutlu Bir Evliliğe İlk AdımAna sayfa / Niğde evlilik ilanları / Mutlu Bir Evliliğe İlk Adım

Mutlu bir evliliğe ilk adım atmaya var mısın. Ben Timur . 45 yaşındayım. 1.81 boyunda yeşil gözlüyüm. Uzay Mühendisiyim. Aynı zamanda şair, müzisyen, besteci, şarkı sözü yazarı ve farklı alanlarda bilimsel çalışmalarda bulunan birisiyim

Adı: Timur

Yaş: 45

Şehir: Niğde

Boyu: 1.81

Göz rengi: Yeşil

Meslek: Mühendis

Medeni hali: Bekar

Selamün aleyküm. Ben Timur . 45 yaşındayım. 1.81 boyunda yeşil gözlüyüm. Uzay Mühendisiyim. Aynı zamanda şair, müzisyen, besteci, şarkı sözü yazarı ve farklı alanlarda bilimsel çalışmalarda bulunan birisiyim. Müzisyen olmamdan da anlaşılacağı gibi romantik ve kadın ruhundan anlayan bir kişiliğe sahip olduğumu söyleyebilirim.

Dürüst bir karaktere sahibim. Yalanı ve yalancılığı hiç sevmem. Zaten dinimizde de iki kişinin arasını düzeltmek ve savaş halleri dışında yalanın yeri yoktur. Abdestinde ve namazında dindar biriyim. Sigara ve içki kullanmıyorum. Olgun bir yapıya sahibimdir ve sorumluluklarımın farkındayımdır. Mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak adına sağlam bir adım atmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Kişilik bağlamında bana benzer özelliklere sahip bir bayan arıyorum.

Mutlu Bir Evlilik Yapmak İsteyenler

Mutlu Bir Evliliğe İlk Adım


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*