Şehir Seç Eşini Bul

Ankarada mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum

Ankarada mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum
evlenme teklifi olustur

Ankarada mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum ben ismail Ankara’da ailemle birlikte yaşıyorum kamu kurumunda çalışıyorum Bekarım hiç evlilik yapmadım.

Adı: İsmail

Yaş: 36

Şehir: Ankara

Erkek: 1.78

Meslek: Kamu kurumu

Medeni hali: Bekar

Merhaba ben ismail Ankara’da ailemle birlikte yaşıyorum kamu kurumunda çalışıyorum Bekarım hiç evlilik yapmadım Yaşım 36 boyum 178 daha önce söz nişan falan olmadı her hangi bir alışkanlığım yok sigara alkol kullanmıyorum imanlı edepli namuslu dürüst haramla işi olmayan biriyim tek amacım yalnızca ankarada mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum

İSMAİLE MESAJ GÖNDER

Ankara Evlilik İlanı Vermek İçin Buraya Tıklayın

Ankaradan Evlenmek İsteyenlerin İlanları

Ankarada mutlu huzurlu bir yuva kurmak istiyorum0

Anlara Erkek Evlilik İlanı

Evlenmek isteyen Ankara dan bekar ve dul erkek adaylarıyla iletişim kurarak tanışmak istiyorsanız evlilik ilanı vermeniz ve mail adresinizi ilana eklemeniz gerekmektedir. Kayıt işlemi olmadan en basit şekilde evlilik ilanı oluşturabileceğiniz web sitemizde Ankara da bulunan gelin adaylarını bu şekilde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan kullanıcılar yalnızca evlilik amacıyla yer almaktadır. Son derece kaliteli bireyler bir araya getirilmektedir. Bu bağlamda diyaloglar da bir o kadar seviyelidir. Gerçek anlamda evlilik düşünen bireyler severek ve gönül rahatlığı ile tercih etmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına gerekli olan tüm önlemler alınmıştır. Güvene dayalı sohbetler ilerleyip anlaşmaya varıldığında ilişki ciddi boyutlara taşınabilir. Ne var ki evlilikle sonuçlanan ilişkiler de mevcuttur. Bu bağlamda gerekli tüm niteliklere sahiptir.

YORUMLAR
  1. Bahar dedi ki:

    Merhaba ismail bey ben 42 yaşindayim boşandım bir tane çocuğum var.uygunsak tanişalim.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler