Şehir Seç Eşini Bul

MUĞLA DAN GÖNLÜMÜN SULTANINI ARIYORUM

MUĞLA DAN GÖNLÜMÜN SULTANINI ARIYORUM

Muğla dan gönlümün sultanını arıyorum ben Serkan. 33 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Boy 170 cm 69 kilo. Atletik bir yapıya sahibim. Herhangi bir kötü akışkanlığım yok.

Adı: Serkan

Yaş: 33

Şehir: Muğla

Boy: 1.70

Kilo: 69

Meslek: Güvenlik

Medeni hali: Bekar

Email: serkandogan4887@gmail.com

Merhaba muğla dan gönlümün sultanını arıyorum. Ben Serkan. 33 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Boy 170 cm 69 kilo. Atletik bir yapıya sahibim. Herhangi bir kötü akışkanlığım yok. ben Serkan. 33 yaşındayım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Boy 170 cm 69 kilo. Atletik bir yapıya sahibim. Herhangi bir kötü akışkanlığım yok. Alkol sigara kullanmıyorum. Evliliğe maddi manevi hazırım. Kendime ait evim arabam var. Muğla da yaşıyorum. Havalimanın da uçak özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Email: serkandogan4887@gmail.com

Evlilik ilanları

MUĞLA DAN GÖNLÜMÜN SULTANINI ARIYORUM

Evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum istanbul

Evlenmek isteyen erkek arkadaş arıyorum istanbul dan evlilik düşünen yaşı 30 ve 35 aralığında ve kendine ait sadece evi olan erkek arkadaşla tanışıp arkadaş olmak Devamı »

Sevgi ve huzur arıyorum

Sevgi ve huzur arıyorum ben bingol den Zihni yas 55 emekliyim boy 180 kilo 60 esmer zayıf yapılı biriyim ama dinç ve güçlüyüm eş arıyorum Devamı »

Allahın emaneti olacak eşimi arıyorum

Allahın emaneti olacak eşimi arıyorum 38 yaşındayım afyonda yaşıyorum 2017 yılında eşim vefat etti. Afyonda bir besihanem var ve hayvancılık ile uğraşıyorum. Adı: Memduh Yaş: Devamı »

Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum

Evlilik amaçlı bayan arkadaş arıyorum ben Murat Kahramanmaraş Elbistanlıyım 40 yaşındayım 1 evlilik yaptım ayrıldım. Bir tane oğlum var yaşıma uygun evlilik adına Maraş tan Devamı »

Yaşamımı paylaşacak bir bayan arıyorum

Yaşamımı paylaşacak bir bayan arıyorum yalnız yasayan, emekli 57 yasinda biriyim. Hayatı benimle paylaşacak bayan arkadaş arıyorum. Almanya da yasiyorum, yalnız yaz aylarinda türkiye de Devamı »

Hayat arkadaşı arıyorum

Hayat arkadaşı arıyorum evlilik yapmak niyetim bunu da iyi biri ile gerçekleştirebileceğim buna inancım tamdır 66 dul 176 -87 atletik yapıya sahibim iki oğlum var. Devamı »

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler