Şehir Seç Eşini Bul

Saygılı sevgili ve düşünceli

Saygılı sevgili ve düşünceli

Saygılı sevgili ve düşünceli biriyim. Adım Ersun yaşım 35 boşandım 2 kız çocuk babasıyım tabi ki çocuklarım benle kalmıyor. Sadeliği seven eğlenmesini bilen

Adı: Ersun

Yaş: 35

Şehir: Kocaeli

Medeni hali: Boşanmış

Meslek: Hizmet sektörü

Çocuk sayısı: 2 kız babası

Saygılı sevgili ve düşünceli biriyim. Adım Ersun yaşım 35 boşandım 2 kız çocuk babasıyım tabi ki çocuklarım benle kalmıyor. Sadeliği seven eğlenmesini bilen (kendi çapımda) daha çok evde vakit geçiriyorum (tabi ki yalnız olduğum için) sinema izlemeyi alkol kullanmıyorum sigarayı yeni bıraktım bazen içiyorum. Hizmet sektöründe çalışan insanlarla iç içe olan bir erkeğim oturmasını kalkmasını karşındakini eşi değil insan olduğu için önemsemesini anlamasını bilen bir bayanla tanışmak isterim.

Saygılı sevgili ve düşünceli

Kocaeli Evlilik İlanları

Eş Bulma Sitesi

Eş bulma sitesi “Evlenmekisteyenbayanlar.net” hemen evlenmek isteyen kişiler için harika bir hizmet vermektedir. “Ben artık evlenmek istiyorum, bunun içinde ruh eşimi arıyorum!” diyorsanız eğer, tek Devamı »

Boşanmış Eş Arayanlar

Boşanmış eş arayanlar dahil birçok kişi için oluşturduğumuz evlilik sitemizde insanlar kendilerine uygun biri ile tanışarak bu ilişkilerini evlilik ile taçlandırma imkanı elde etmektedir. Sitemiz Devamı »

Ev hanımı olan bir eş arıyorum

Ev hanımı olan bir eş arıyorum 39 yaşındayım. Annem rahmetli oldu tek çocuğum. Evim var kendi işimde çalışıyorum bekarım daha önce evlenmedim. Adı: Gürcan Yaş: Devamı »

Ciddi evlilik sitesi hangisi

Ciddi evlilik sitesi hangisi diye arayışta olanlar için artık yolun sonu geldi demektir. Türkiye de en kaliteli ve ciddi evlilik sitesi olarak hizmet sunan ve Devamı »

Türkiye’ye gelmek evlenmek isteyen bayanlar

Türkiye’ye gelmek isteyen bayanlar için sitemiz harika bir hizmet vermektedir. Eğer evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız ya da “ben evlenmek istiyorum” diyen bir bayansanız Devamı »

YORUMLAR
  1. Saniye dedi ki:

    Ersun beyle tanışmak istiyorum

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler