Şehir Seç Eşini Bul

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım cocugum yok kendi evim maddi manevi bir sıkıntım yok.

Adı: Metin

Yaş: 38

Şehir: Konya

Boy: 1.70

Göz rengi: Yeşil

Medeni hali: Boşanmış

Merhaba Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim. Yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım cocugum yok kendi evim var. Maddi manevi bir sıkıntım yok ciddi saygılı dururt bir bayanla tanismak istiyorum bekar dul olabilir lütfen ciddi olanları bekliyorum.

TANIŞMA MESAJI GÖNDER

Konya Evlilik İlanları

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum

Gerçek aşk

Gerçek aşk arıyorum. Yaşım 35 bir evlilik yaptım ve bir çocuğum var. Velayeti annesinde. Aldatılma sonucu eşimden boşandım. Adı: Ali Yaş: 35 Şehir: Konya Medeni Devamı »


Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır

Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır dürüstce bir bayan adayı arıyorum dulda olabilir ancak bu yazdıklarıma dikkatli bir şekilde okuyup anladıktan sonra beni eklesin. Adı: Devamı »

Sonsuza kadar Aşk

Sonsuza kadar Aşk İstanbulda oturuyorum. Sahrayi cedit de Evim var ve Arabam var. Hayata bakış açımı beni tanıdıkça sevdikçe güzel günler geçirdikçe anlarsın. 1 Temmuz Devamı »

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum

Hayatımın aşkını bulmak istiyorum Konya’dan Metin 38 yaş 170 boy spor yapılı biriyim yeşil gözlüyüm evlendim ayrıldım cocugum yok kendi evim maddi manevi bir sıkıntım Devamı »

Huzur Aşk Arıyorum

Huzur Dolu Aşk Arıyorum İsim: Alirıza Yaş: 44 Şehir: Gaziantep Medeni hali: Boşanmış Meslek: Sayacılık LUTFEN ALLAH RIZASI İÇİN GERCEKTEN CIDDI BIR BAYANLA EVLİLİK YAPMAK Devamı »

YORUMLAR
  1. Esma dedi ki:

    Selamün aleyküm metin bey konyadan esma ben bende evlenip ayrıldım benimde çocuk yok yaş 35 sizinle daha detaylı ciddi olarak tanışmak isterim. Cvp bekliyorum

  2. Esma dedi ki:

    Selamün aleyküm, metin. Konya dan esma ben. Bende ayrıldım. Çocuk yok. 35 yaşındayım. Seninle tanışmak istiyorum sende uygun görürsen buyur tanışalım. Amacım sadece evlilik. Görüşürüz, Allah izin verirse. Allah’a emanet ol

  3. Melis dedi ki:

    Tanışmak istiyorum

1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
WhatsApp tan ilan verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler