Eşimi ArıyorumAna sayfa / İzmir Evlilik İlanları / Eşimi Arıyorum

Eşimi Arıyorum ben Selma bu hayatta dürüstlüğü ve saygıyı kaybetmeyen birileri varsa sohbet etmeyi gerçekten çok isterim. Saygı olduktan sonra sevgi de gelir.

Merhaba ben Selma bu hayatta dürüstlüğü ve saygıyı kaybetmeyen birileri varsa sohbet etmeyi gerçekten çok isterim. Saygı olduktan sonra sevgi de gelir. Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

Önce saygı sonra arkadaşlık gerisi nasip kısmet. 32 yaşıma geldim hiç evlilik yapmadım eşimi arıyorum 1 73 boyum 68 kiloyum bornova da ailemle birlikte yaşıyorum ciddi şekilde tanışıp arkadaş olmak isteyen varsa bana yazabilir. İzmir dışı olmasın görüşmemiz imkansız, evli olan kişiler, ayrı yaşayan, bekarım deyip yalan söyleyecekler benden uzak dursun lütfen. Dürüst biriyim ve aynı dürüstlüğüde karşımdaki insanda görmek isterim. 

İzmir Evlilik İlanları6 yorum

  1. İnşallah ALLAH kalbinize göre nasip eder.–Yaşım sizden büyük olmasaydı görüşmek isterdim.–yalnızca siz ve sizin gibi düzgün insanlarla hayatınızı paylaşmanız dileğiyle
    Saygılarımla

  2. merhaba selamun aleyküm adım kadir 28 yaşın dayım hiç evlilik yapmadım hiç yalan söylemeyi sevmem duruşu olan bir bayan arıyorum bornova izmir bana bu site den yorum yazarsanız dönerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*