Şehir Seç Eşini Bul

Tanışmak evlilik hayat arkadaşı

Tanışmak evlilik hayat arkadaşı

Tanışmak evlilik hayat arkadaşı arıyorum. 35 yaş 178 kılo 70 istanbuldan bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum. Artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum.

Cinsiyet: Erkek

İsim: Bünyamin

Yaş: 35

Nereden: İstanbul

Boyu: 1.78

Kilo: 70

Medeni hali: Bekar

Selam ben Bünyamin tanışmak evlilik hayat arkadaşı arıyorum. 35 yaş 178 kilo 70 İstanbuldan bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum. Artık hayattan zevk almak mutlu olmak istiyorum. Bu hayat denen yolculukta kendime hayat arkadaşı arıyorum. Zaman sorunu olmayan, güler yüzlü, bakımlı hoş sohbet tadında birliktelik istiyorum. Lütfen İstanbul Samsun Amasya Tokat illerinde yaşayan yaşı yaşıma uygun tanışmak isteyen bayan arkadaşlarla hayatı dolu dolu yaşamak hayali kuruyorum hoşça kalın.

MESAJ GÖNDERİN
Tanışmak evlilik hayat arkadaşı
EVLİLİK İLANI VEREREK EŞİNİZİ ARAYIN

Hayat Arkadaşınızla Tanışın

Tanışmak ve bir hayat arkadaşı, bayan arkadaş veya sevgili bulmak pek çok insanın en güzel hayalidir. İnsanoğlunun doğasında sosyal ilişkiler kurma ihtiyacı vardır ve bu ilişkilerin en özel olanlarından biri de romantik ilişkilerdir.

Evlilik hayat arkadaşı, bayan arkadaş veya sevgili bulmak için internet ve mobil uygulamalar büyük bir etkendir. Farklı yerlerden ve yaşam tarzlarından insanlarla bağlantı kurabilmesini sağlar. Kullanıcılar profillerini oluşturarak tercih ettikleri özelliklere sahip kişilerle eşleşmelerini mümkün kılar. Ancak, profil oluştururken dürüst olmak ve gerçekçi beklentilere sahip olmak oldukça önemlidir.

Diğer Evlilik İlanları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler