Aşkın anlam kazandığı bu yolda yürümeye var mısınAna sayfa / İstanbul Evlilik İlanları / Aşkın anlam kazandığı bu yolda yürümeye var mısın

EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR

Aşkın anlam kazandığı bu yolda yürümeye var mısın bir evlilik yaptım kızım var o yüzden karşımdaki insanın da çocuğu olması benim için problem değil.

Adı: Salih

Yaş: 39

Boyu: 1.78

Kilosu: 80

Göz rengi: Kahverengi

Burc: Balık

Medeni hali: Boşanmış

Merhaba evlenmiş ayrılmış çocuğu olsun veya olmasın dürüst samimi gerçek bir ömrü geçirmek ona aşık olmak istediğim bir insan arıyorum. Bende bir evlilik yaptım kızım var o yüzden karşımdaki insanın da çocuğu olması benim için problem değil.

Karşımdakinden sadece sevgi inan ki karşılığını fazlasıyla veririm. Ben biraz duygusal kişiliğim var her insanın ikinci bir şansı hak ettiğini düşünüyorum. Karşımdaki insan içinde söylüyorum. Biliyorum ki herkesten daha az şansım var çocuk olduğu için belki böyle isteyen birini bulurum diye buradayım. Kızıma ailem bakıyor samsunluyum resim koymayı çok denedim ama olmadı. Övünmek gibi olmasın genç bir yüzüm var.

EVLİLİK MESAJI GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

Evlilik İlanları

Aşkın anlam kazandığı bu yolda yürümeye var mısın

Benzer Evlilik İlanları

Sonsuza kadar Aşk

Sonsuza kadar Aşk İstanbulda oturuyorum. Sahrayi cedit de Evim var ve Arabam var. Hayata bakış açımı beni tanıdıkça sevdikçe güzel günler geçirdikçe anlarsın. 1 Temmuz Devamı »

İÇ GÜVEYSİ OLMAK İSTİYORUM

İÇ GÜVEYSİ OLMAK İSTİYORUM ADIM YÜCEL 44 YAŞINDAYIM. İSTANBULDAYIM KÖTÜ ALIŞKANLIĞI OLMAYAN MADDİ DURUMU ZAYIF FAKİR DUL BİR BEYIM Adı: Yücel Yaş: 44 Şehir: İstanbul Devamı »

Gönül Almayı Bimeyen Birine Ömür Emanet Edilmez

Gönül Almayı Bimeyen Birine Ömür Emanet Edilmez” başlıklı evlilik ilanı veren murat beyle arkadaş olmak için kendisine mesaj gönderin. İsim: Murat Yaş: 39 İl: İstanbul Devamı »

Aşk huzur

Aşk huzur arıyorum herkese selamlar ben Erol tanışmak için bayan Arkadaş arıyorum umarım beğenirsiniz 34 yas Ankara’da oturuyorum. Adı: Erol Yaş: 34 Şehir: Ankara Medeni Devamı »

NASİPSE EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUM

Nasipse evlilik düşünüyorum 42 yaşindayim evlenip boşandım. Ailemle yaşıyorum Trabzon da. Allah nasip ederse buradan hayırlı bir ınsan Devamı ⇨İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*