Şehir Seç Eşini Bul

HUZURLU VE MUTLU BİR EVLİLİK

HUZURLU VE MUTLU BİR EVLİLİK

Huzurlu ve mutlu bir evlilik için yazıyorum başkada bir amacım yok. Aradıgım kişi dürüst dinine baglı ve kapalı olursa benim icin daha iyi olur.

İsim: Rafet

Yaş: 53

Şehir: Tokat

Medeni hal: Boşanmış

Huzurlu ve mutlu bir evlilik için yazıyorum başkada bir amacım yok. Aradıgım kişi dürüst dinine baglı ve kapalı olursa benim icin daha iyi olur. Aradıgım kişinin cocugu olmus olmamıs fark etmez calışmış calışmamış farketmez. Çocugum var ama evliler benle yaşamıyolar ben tek yaşıyorum evim var calışıyorum aylık gelirim 3 bin falan 53 yaşında tokat da yaşıyorum.  Rafet 

EVLİLİK MESAJI GÖNDERİN

Tokat Evlenmek İsteyen Bayanlarla Tanışın

Tokat ilindeki evlenmek isteyen bayanlarla tanışmak için sitemiz üyelik istemiyor, ücret talebinde bulunmuyor. Evlenmek isteyen eş adayınızı bulmak için bedava evlilik ilanı verin, hayat arkadaşınızla tanışın.

EVLİLİK İLANI OLUŞTURUNTokat evlilik lanları Kategorisine Git ⪼

Evlenmek İsteyenlerin İlanları

Huzurlu ve mutlu bir evlilik

Edirne Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Edirne den evlenmek isteyen dul bayanlar yeniden evlenmek, çocuk sahibi olmak, mutlu bir aile özlemine son vermek her insan gibi dul edirneli bayanların da ulaşmak Devamı »

Düzce Evlenmek İsteyen Bayanlar

Düzce evlenmek isteyen bayanlar sitemize giriş yaparak evlilik ilanı oluşturabilmekte, aradıkları karakterde adaylar ile tanışarak kendilerine uygun insanları bulma konusunda kendilerine bir şans verebilir. Evlilik Devamı »

Bolu Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bolu evlenmek isteyen bayanlar sitemize giriş yaparak evlilik ilanlarını oluşturabilmekte olup bu sayede taliplilerini bulma şansı elde etmektedir. Aradıkları özellikteki kişiler ile tanışarak kendilerine uygun Devamı »

Bayburt Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bayburt evlenmek isteyen bayanlar sitemize giriş yaparak evlilik ilanları oluşturabilir ve mutluluk için bir adım atabilirsiniz. Evlilikteki amaç her zaman mutlu bir yuva kurmak olduğu Devamı »

Bartın Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bartın evlenmek isteyen bayanlar sitemize giriş yapabilir ve evlilik ilanları oluşturarak kendinizi tanıtma şansı elde edebilirsiniz. Hayalinizdeki kişilerle tanışarak kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz kişilerle Devamı »

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler