Şehir Seç Eşini Bul

Ben artık evlenmek istiyorum

Ben artık evlenmek istiyorum

Ben artık evlenmek istiyorum ismim mustafa 26 yasındayım. Yurt dışından hanımefendiler ile tanışmak istiyorum evlenmek amaçlı ciddiyim.

Adı: Mustafa

Yaş: 26

Nereden: Şanlıurfa

Medeni durumu: Bekar

Ben artık evlenmek istiyorum ismim mustafa 26 yasındayım. Yurt dışından hanımefendiler ile tanışmak istiyorum evlenmek amaçlı ciddiyim. Dolandırıcı değilim avrupaya gitmek için sırf onun ile alakalı istemiyorum. Sadece o ülkeye yerleşebilmek ve eşimin sayesinde evlendiğim kişi ile mutluluğu yaşamayı istiyorum. Almanya fransa avrupanın tüm ülkelerinden adayları bekliyorum. Bekar tercihimdir 30 yaş üstü olmaz. Detaylı bir şekilde görüşelim çok tertemiz bir insanım sigara bile kullanmıyorum.

Evlenmek İsteyenler

Ben artık evlenmek istiyorum

İstanbul dan Evlenmek istiyorum

İstanbul dan evlenmek istiyorum. 1980 tarihinde Trabzon da doğdum, İstanbul da yaşıyorum bekarım, terazi burcundayım, gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi.

Sevmek ve sevilmek istiyorum

Sevmek ve sevilmek istiyorum. Ben 49 yaşımdayım boşandım iki kız evladım var velayeti annesinde. 25 yıldan beri özel sektörde çalışmaktayım..

Ciddi biriyle evlenmek istiyorum

Ciddi biriyle evlenmek istiyorum. adım bayram bilecikte oturuyorum niyetim ciddi bir yuva kurmak. Gereksiz muhabbet veya gönül eğlendirmek değil. 

Dindar bayanla yuva kurmak istiyorum

Dindar bayanla yuva kurmak istiyorum. Ben Hüseyin 1.72 cm boy 72 kg kahverengi gözlü 43 yaşındayım. Bekarım kamu dairesinde memurum.

Huzur verecek biriyle evlenmek istiyorum

huzur verecek biriyle evlenmek istiyorum adım kardelen 46 yaşında Kamuda çalışan bir anneyim. 2 çocuğum var artık büyüdüler. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler