Şehir Seç Eşini Bul

Bana ellerini ver hayat sevince güzel

Bana ellerini ver hayat sevince güzel
evlilik ilani verin esinizi bulun

Bana ellerini ver hayat sevince güzel. Bahçelievler’de yaşıyorum. ismim Mesut. Çok şey istemiyorum sadece başımı göğsüne koyup huzur bulacağım bir dost istiyorum.

İsim: Mesut

İl: İstanbul

Medeni hali: Bekar

Slm. İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum. ismim Mesut. Çok şey istemiyorum sadece başımı göğsüne koyup huzur bulacağım bir dost istiyorum… Yerine göre dertleşe’bileceğim yerine göre gülüp güzel sohbetler edebileceğim bir.  Aklı başında hanım efendi olgun bir insan istiyorum karşımda… Ne istediğini bilen… Hem arkadaşım hem dostum hem sevdiğim olsun…

Özelim olsun… Başıma taç gönlüme sultan edeyim… El üstünde tutayım…
Küçük sürprizlerle şimartayım… Yüzünü değil gözlerinin içini güldüreyim…
Amacım onu mutlu etmek olsun… Onu mutlu görünce bende mutlu olayım…

Bana ellerini ver hayat sevince güzel

Bana ellerini ver hayat sevince güzel
Kısaca yeniden aşık olmak istiyorum… Mutlu olmak mutlu etmek istiyorum…
Eğer sende benim gibi düşünüyorsan gel tamamla beni…
Aradığım özelliklere gelince… Rabbim’in yarattığı herkes güzeldir kimsenin alınmasını istemem…
Fakat biraz bakımlı yüzü temiz bir insan istiyorum… Yüzüne bakınca dalıp gitmek istiyorum… Sıcak kanlı neşeli samimi olmalı…

Güven vermeli… Mutlu etmesini bilmeli…Sevdiğim adam için her şeyi yaparım diyebilmeli… Her şeyini feda etmeli…
Çok şey istediğimin farkındayım… Olacaksa tam olmalı diye düşünüyorum… Yurt dışı veya İstanbul dışı yazmasın… Boş muhabbeti sevmiyorum

İstanbul evlilik ilanları

Neredesin nazlı yarim

Neredesin nazlı yarim yaşadığım şehir edine. Şehir fark etmiyor, sadece evinin hanimi olacak bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum. Adı: Hakkı Yaş: 50 Şehir: Edirne Devamı »


Avrupa’da Ciddi Evlilik

Avrupa’da ciddi evlilik düşünmekteyim. 24 yasinda universite mezunuyum. Eş arıyorum. 1.72 boyunda 60 kiloyum. Balık burcuyum. Cinsiyet: Bayan Adı: Alara Yaş: 24 Nereden: İzmir Boy: Devamı »

Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır

Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır dürüstce bir bayan adayı arıyorum dulda olabilir ancak bu yazdıklarıma dikkatli bir şekilde okuyup anladıktan sonra beni eklesin. Adı: Devamı »

Amacım tek eşli olmak

Amacım tek eşli olmak emekliyim antalya da yaşıyorum. 55 yasindayim 78 kilo 173 boyunda terazi burcuyum. Emekli bir hanımla evlenmek amacındayım. Adı: Doğan Yaş: 55 Devamı »

Evlenmek isteyen bayan arkadaşları bulabileceğiniz ücretsiz evlilik sitesi

Evlenmek isteyen bayan arkadaşları bulabileceğiniz ücretsiz evlilik sitesi – Evlenmek isteyen, evlilik düşünen, evlenmeyi benimsemiş bayan arkadaşlar ile burada tanışın. Evlenmek isteyen bayanlar sitesi bütün Devamı »

Gerçekten evlilik düşünen ve isteyen bayanlarla tanışın

Gerçekten evlilik düşünen ve isteyen bayanlarla tanışın hayat boyu size eşlik edecek insanla tanışın. İleriye yönelik arkadaşlık ve hemen akabinde bir evliliği düşünüyorsanız “Evlenmekisteyenbayanlar.Net” sitemizde Devamı »

Evlenmek isteyen bekar polisler

Evlenmek isteyen bekar polisler, için hazırladığımız web sayfamız evlilik düşünen polisler’in emrindedir. Her ne kadar vatan için, ülkemiz için kutsal görev yapmakta olsalarda, her insan Devamı »

1 2 3 4
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
WhatsApp tan ilan verin
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler