İlan kaldırma

EVLİLİK İLANINIZI KALDIRMAKMI İSTİYORSUNUZ


İlan kaldırma sayfamızda yalnızca evlilik ilanı kaldırma işlemi yapılmaktadır.

Evlilik ilanınızı kaldırmak istiyorsanız bu isteğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir. Kaldırmak istediğiniz evlilik ilanınızı bulabilmemiz için de yardım etmelisiniz.

Kaldırmak istediğiniz ilanınız da bulunan iletişim bilgilerinizi (Telefon numarası veya E-mail adresi)’ni yada ilanınızın url adresini yazdığınız mesaj içerisin de belirtmelisiniz.

Belirtilmediği takdirde ilanınızı kaldıramaya biliriz. İlan kaldırma işleminizi bir aksilik yaşanmadığı sürece 24 saat içerisinde kaldırmaya çalışacağınız.

İlanınızın kaldırılması için herhangi bir üyelik veya ücret ödeme gibi durum söz konusu değildir.

Not: İlan kaldırma sebebini de yazarsanız seviniriz.

İlan kaldırma talebinde bulunmak için tıklayın.

34 yorum

  1. Ben ilanı yazarken mail adresimi yazdım fakat ilanımda mail adresim görünmüyor mail adresimi ilanıma eklememişsiniz kim bana nasıl ulaşacak ki ilanımı kaldırmısınız ?

  2. Tolga
    5 EKİM 2019 TARİHİNDE, SAAT 21:44
    Slm ben Tolga yaş 42 boy 1.76 esmerim toplumda sayılan ve sevilen kariyer sahibi biriyim ciddi anlamda aşk yaşayacağım görüşme engeli olmayan aşka sevgiye ve dostluğa önem veren ve kendini bilen mutlu olma peşinde olan hayatımda özel bir yeri olmasını istediğim bir bayanla tanışmak istiyorum tlf 0542 282 5530 bana uygun olduğunu düşünen varsa tanımak isterim not tercihim hatay yada yakın iller yurt dışından aranmak istemiyorum herkese bol şans diliyorum bu yorum şahsıma aittir silinmesini rica ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*