Şehir Seç Eşini Bul

Neredesin nazlı yarim

Neredesin nazlı yarim

Neredesin nazlı yarim yaşadığım şehir edine. Şehir fark etmiyor, sadece evinin hanimi olacak bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum.

Adı: Hakkı

Yaş: 50

Şehir: Edirne

Medeni durumu: Bekar

Neredesin nazlı yarim seni arıyorum. Ben 50 yaşındayım 2 yıl var emekli olmama. Güzellik aramıyorum. Kalbi temiz olsun, cocuğuda olabilir. Maaşım 4000 tl yaşadığım sehir edine. Şehir fark etmiyor, sadece evinin hanimi olacak bir bayan arkadaşla tanışıp evlenmek istiyorum.

EVLİLİK MESAJI GÖNDERİN

Edirne Evlilik İlanları

Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır

Aşk bir candır evlilik ise kutsaldır dürüstce bir bayan adayı arıyorum dulda olabilir ancak bu yazdıklarıma dikkatli bir şekilde okuyup anladıktan sonra beni eklesin. Adı:

Edirne den Evlenmek İsteyen Bayanlar ve Erkekler

Edirne evlenmek isteyen bayanlar, sitemize giriş yaparak istedikleri kriterde eş bulabilme şansına erişmekte, bu sayede hayatlarını istedikleri yöne evirebilmektedir. Bilindiği üzere evlilik, iki kişinin hukuki

Edirne Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Edirne den evlenmek isteyen dul bayanlar yeniden evlenmek, çocuk sahibi olmak, mutlu bir aile özlemine son vermek her insan gibi dul edirneli bayanların da ulaşmak

Ciddi düşünen dürüst biriyle tanışmak istiyorum

“Ciddi düşünen dürüst biriyle tanışmak istiyorum” başlıklı ilanın sahibi şerif bey edirneden aramıza katılıyor ve evlenmek için bayan arkadaş arıyor. Adı: Şerif Yaş: 49 Şehir:

Neredesin nazlı yarim

Edirne den evlenmek isteyen bay ve bayan arkadaşlar ile tanışmak istiyorsanız sizde evlilik ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler