Evlenmek isteyen burdurlu bayanlarla tanışın

08 05 2019 00:01 tarihinde, Burdur Evlilik İlanları kategorisine eklendi. Hiç mesaj yazılmadı, 51 kez incelendi

Evlenmek, hayat arkadaşını bulmak günümüz şartlarında gittikçe zorlaştı. Eskiden maddi imkansızlık yüzünden evlenemeyen gençlerimiz bugün asosyal olmasından dolayı evleneceği insanı bulmakta zorlanmaya başladı. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçiren hafta sonunu uykuda ve dinlenmede geçiren gençlerimiz kendilerini ifade edecek ortam oluşturmakta zorlanmaktadır. Burdur dan evlenmek isteyip de evlenemeyen, aradığı kadını bulamayan birçok gencimiz, bekar evlenmemiş bay ve bayan arkadaşlarımız var.

Burdur evlenmek isteyen bayanlar

İnterneti ve teknolojiyi aktif olarak kullanan gençlerimiz evlenmek için evlilik sitelerini tercih etmektedir. İnternet üzerinde aktif evlilik hizmeti veren sitelerin formatları hep aynıdır. Üye ol profil oluştur gold üyelik satın al üyelerle mesajlaş. Üye olursunuz gold üyelik alırsınız üyelere mesaj atarsınız fakat bir türlü dönüş olmaz. Siz resmine bakıp beğendiğiniz üyeye mesajla destan yazarsınız fakat dönüş olmaz. Çünkü aslında öyle birisi yoktur. İnsanları siteye üye yapmak adına güzel kadın ve erkek resimleriyle sahte üyelik açılmıştır. Kandırıldığını anladığınız an evlilik sitelerinden soğumaya başlarsınız.

Burdur evlilik sitesi ücretsiz hizmet veren bir sitedir. Site imkanlarından faydalanmak için üye olmanıza gerek yoktur. Siteye giriş yapmanıza gerek yoktur. Burdur evlilik düşünen bayanlara bu sitede ilan vererek ulaşabilirsiniz. Üye olmadan evlilik ilanı vermek için siz de evlenmekisteyenbayanlar.net sitesinde ilanınızı oluşturun. Verdiğiniz bedava evlilik ilanı bütün Burdur ilinde evlilik düşünen bayanlara ulaşsın.

ilan-ver-evlilik

Bu Kişi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Evlilik Mesajları

 • Anonim evlen

  Nisanur siz neden burdasınız acaba?
 • Anonim Mert

  Merhaba hanımlar 40 yaşındayım ayrıldım çocuk yok almanyadaydım türkiyeye döndüm şu anda çalışmıyorum arabam var evde çok şükür memur veya çalışan bayanla evlenmek isterim bunu demekteki amacım bazıları bulunduğum ilden çıkmam diyor anlaşabilirsek taşınmak sorun olmaz 30 42 yaş arası tercih bende gi...
 • Anonim Nisanur

  Valla çok üzgünüm düşe düşe buralara geldin yani 😁
 • Anonim Suat

  Mereba yasim 38 evim ve işim var 6 sene önce ayrıldım ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum düşünenler arasın bekliyorum 05312739800
 • Anonim sami_07

  yeni giriyorum.bilmiyorum hayırlısı