Şehir Seç Eşini Bul

Bilecik evlilik bayan arkadaş arıyorum

Bilecik evlilik bayan arkadaş arıyorum

Bilecik evlilik bayan arkadaş arıyorum. Adım mesut niyetim ciddi bir evlilik. Boş muhabbet veya gönül eğlendirmek değil. Hayırlı bir evlilik yaşım 44 Bilecik’te oturuyorum evlenip ayrıldım.

Adı: Mesut
Şehir: Bilecik
Yaş: 44
Medeni durumu: Boşanmış

Merhaba Bilecik evlilik bayan arkadaş arıyorum. Adım mesut niyetim ciddi bir evlilik. Boş muhabbet veya gönül eğlendirmek değil. Hayırlı bir evlilik yaşım 44 Bilecik’te oturuyorum evlenip ayrıldım. Eşimin ailesinin huzursuzluk vermesi sebebiyle boşandık.

Boşanalı 4 sene oldu. 2. evliliğim huzurlu bir evlilik olmasını istiyorum. Yaş veya uzaklık dış güzellik önemli değil önemli olan kalp güzelliği ve anlaşmak. Benim gibi niyeti ciddi düşünen bir bayanla tanışmak isterim, benim gibi evlenip ayrılmışta olabilir sorun olmaz. Yeter ki anlaşmak iyi niyetli ve gerçekten ciddi bir bayanı mesaj atmasını beklerim. Herkese şimdilik hayırlı kısmetler diliyorum.

MESAJ YAZ

Bilecik evlilik ilanları

Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum

Ciddi evlilik ve yuva kurmak istiyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil. Yaşım 42 boyum 180 daha önce bir…

Bilecik evlilik ciddi bayanlar

İsim: Mehmet Cinsiyet: Erkek Yaş: 32 Şehir: Bilecik Boyu: 1.75 Meşkuliyet: Seramik Medeni durumu: Bekar Mehmet ben 32 yaşındayım boyum…

Bilecik Evlilik

Bilecik Evlilik düşünüyorum fatih ben eskisehirden yas 36 hic evlenmedim aslen bilecikliyim evlenmek istiyorum eskisehir bilecik cevresi bayan arkadaş arıyorum….

Bilecik evlilik bayan arkadaş arıyorum
Evlilik ilanı verin
YORUMLAR
  1. Sevda dedi ki:

    Merhaba ismim Sevda Amacım ciddi sizin de öyleyse tanışalım WhatsApp üzerinden numaranızı gönderin WhatsApp’tan eklerim konuşuruz

1 2 3
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
60 65 Yaş Üstü Evlenmek İsteyenler
Notibell
Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul bay ve bayanlar
Notibell
Yurtdışından evlenmek isteyenler